Kożuchowska zarabiała w "M jak miłość" tyle co czworo aktorów

Miała sporą gażę za rolę Hanki Mostowiak.

Postać Hanki Mostowiak była z całą pewnością solą serialu "M jak Miłość". Jest to niezaprzeczalny fakt i wszyscy o tym wiedzą! Zaskakujące jednak, jak BARDZO producenci serialu cenili kunszt Kożuchowskiej. W znaczeniu dosłownym!

Jak donosi Fakt. pl , za jeden dzień zdjęciowy odgrywania Hanki Kożuchowska inkasowała 9 000 zł! Jej zniknięcie z serialu odciążyło więc budżet w  znaczący sposób. Znaczący na tyle, że poczynione oszczędności pozwoliły zatrudnić w miejsce Małgorzaty Kożuchowskiej czterech innych aktorów!

O pierwszej opłacanej z oszczędności na Kożuchowskiej aktorek pisaliśmy niedawno - jest to Agnieszka Sienkiewicz, wcielająca się w postać Kasi ("Wiemy, kto zastąpi Hankę Mostowiak! ZDJĘCIA"). Dodatkowo wystarczyło na honoraria dla aktorów: Antoniny Girycz, Beaty Rybotyckiej i Pawla Góralskiego.

Po odejściu Kożuchowskiej osoby odpowiedzialne za budżet "M jak miłość" odetchnęły zapewne z ulgą. Teraz nowy kwartet aktorski musi tylko postarać się o wykreowanie równie wiekopomnych ról.

m jak milosc.m jak milosc. max film

Żegnamy Hankę Mostowiak. Kożuchowska nie rozpacza

dedere

Zobacz także:

Tydzień upłynął także pod znakiem majtek

Edyta Górniak kończy 39 lat

Metamorfozy: Katarzyna Zielińska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.