"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jedna uczestniczka nie powinna znaleźć się w programie? "Iga zdetronizowana"

W szóstej edycji show, jakim jest "Ślub od pierwszego wejrzenia", Kasia została połączona w parę z Pawłem. Uczestniczka zdystansowała się od męża, a po najnowszym odcinku fani są zdania, że w ogóle nie powinna brać udziału w programie. Co jej zarzucają?

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia", emitowany na antenie TVN7, nie przestaje zaskakiwać widzów. W najnowszym odcinku Kasia szczerze porozmawiała z Pawłem. Fani miłosnego show nie szczędzili jej słów krytyki. Według nich uczestniczka nie powinna w ogóle występować w programie, gdyż nie dojrzała do tego, by przez życie iść z drugą osobą. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przemek imprezuje, Agata zaręczyła się, a Anna ma nowe mieszkanie. Co słychać u uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie uważają, że Kasia nie powinna brać udziału w programie

W tym sezonie Katarzyna jest jedną z uczestniczek, która wzbudza wśród widzów skrajne emocje. Fani programu do tej pory nie oszczędzali małżonki Pawła. Z początku wydawała się zachwycona mężem, z czasem jednak zaczęła się od niego odsuwać, zdezorientowana jego bliskością. Podczas podróży poślubnej wyznała nawet, że Paweł jej nie pociąga fizycznie. W nowym odcinku uczestniczka zdobyła się na szczerość i w rozmowie z mężem przyznała, że odczuwa dużą presję. Dodała, że nie chce się spieszyć z cielesną bliskością. 

Kasia zdobyła się na szczerość wobec męża i powiedziała, że odczuwa wielką presję z każdej strony. Ponad to woli poczekać jeśli chodzi o okazywanie sobie fizycznych czułości. Kasia wydaje się być coraz bardziej zagubiona w całej sytuacji - czytamy na oficjalnym Instagramie show.
 

W komentarzach widzowie nie ukrywali, że Katarzyna w takim razie nie powinna w ogóle brać udziału w miłosnym eksperymencie. Według nich uczestniczka - wbrew temu, co mówiła ekspertom na etapach preselekcji - nie jest gotowa na poważny związek. Ma o tym świadczyć jej zachowanie względem męża. 

Kasia nie powinna w ogóle brać udziału w programie. Po prostu nie jest jeszcze gotowa żeby dzielić z kimś życie na poważnie.
Iga została zdetronizowana!
To w sumie przykre patrzeć, jak się dziewczyna męczy. I cierpi. Tak, jak cierpi Paweł - pisali fani.

Ewa Błaszczyk zaszczepiła leżącą w śpiączce córkę na COVID-19Ewa Błaszczyk postanowiła zaszczepić córkę leżącą od 21 lat w śpiączce na COVID-19

A wy jak uważacie, Kasia i Paweł mają szansę stworzyć trwały związek? 

Więcej o: