"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol żegna się ze starym mieszkaniem. Przed wyprowadzką do Laury pokazał piękną kuchnię

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pożegnał się ze swoim mieszkaniem. Oficjalnie przeprowadza się do Laury, zostawiając swoje dawne cztery kąty, które sam urządził.

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to nietypowa para, która poznała się dzięki programowi. Mimo że eksperci dobrali im innych partnerów, odnaleźli siebie nawzajem, a teraz rozpoczynają wspólne życie. Zakochani oficjalnie poinformowali, że postanowili zamieszkać razem. Z racji z tego, że pochodzą z różnych miast, podjęli decyzję, że Karol pozostawi swoje dotychczasowe mieszkanie i wprowadzi się Laury.

Zobacz wideo Iza Małszysz komentuje ślub swojej córki

Karol i LauraKarol ze "Ślubu" zamieszkał z Laurą. Pochwalił się zdjęciem salonu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol żegna się ze starym mieszkaniem

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w piątej edycji programu mieli okazję podejrzeć zarówno mieszkanie Karola, jak i Laury. Obydwa są bardzo nowoczesne, jednak Karol swoje w całości urządził sam. Aranżacja wnętrz jest jedną z jego pasji, podobnie jak tworzenie własnoręcznych ozdób czy grawerowanie w drewnie. Zmysł artystyczny i umiejętność dekorowania przestrzeni nie umknęły uwadze obserwujących na Instagramie Karola. Ostatniej nocy przed przeprowadzką do Laury mężczyzna wrzucił post, w którym żegna się ze starym mieszkaniem.

Coś się kończy, coś zaczyna... Ostatnia noc. Żegnaj Jelcz. Witajcie Gliwice - napisał na Instagramie pod zdjęciem, które opatrzył zdjęciem kuchni.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pospieszyli nie tylko z gratulacjami, ale także z komplementami dotyczącymi wystroju.

To jest jedna z najładniejszych kuchni ever, fajnie zagospodarowana nieduża przestrzeń.
Mi też by było szkoda zostawiać taki azyl.
Piękne jest to twoje mieszkanie.
 

Iza i Kamil"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil rozstali się!

O swoich planach dotyczących wspólnego zamieszkania para informowała jeszcze w sierpniu w programie "Dzień dobry TVN". Karol powiedział, że zmienia pracę, miasto i miejsce zamieszkania. Teraz wiadomo już dokładnie, że z Jelcza-Laskowic, gdzie mieszkał do tej pory, przeprowadza się do Laury, która ma spore mieszkanie w Gliwicach. W komentarzu pod postem uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uspokoił także jedną z fanek, pisząc, że jego kot bardzo dobrze dogaduje się z psem Laury.

Więcej o: