"Hotel Paradise". Widzowie reagują na finałowy werdykt. "Na koniec pokazali zero klasy"

"Hotel Paradise" dobiegł końca. Widzowie dowiedzieli się, która para wygrała program. Internauci szybko zareagowali na werdykt. Czy się z nim zgadzają?

Finał "Hotelu Paradise" za nami. Poznaliśmy zwycięzców, którymi okazali się Basia i Krystian. Zebrali oni najwięcej głosów od byłych uczestników show. To właśnie oni zadecydowali, która para ostatecznie wygra. Strategiczne więc okazały się dobre relacje z innymi i sympatia tych, którzy wcześniej odpadli. Finał zakończył się, decyzją Krystiana, rozdzieleniem wygranej pomiędzy finałową czwórkę. A jak na rozstrzygnięcie programu zareagowali internauci? Nie wszystkim spodobało się zachowanie uczestników.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi pozwala dzieciom oglądać „Hotel Paradise"? Mówi też o zazdrości w związku

Natalia SiwiecNatalia Siwiec odpowiadała na pytania fanów. "Moja ulubiona pozycja seksualna?"

"Hotel Paradise". Fani programu reagują na rozstrzygnięcie finału

Na reakcje fanów programu po finale nie trzeba było długo czekać. Krystian, który w ostatniej chwili postanowił rozbić kulę i podzielić się 100 tysiącami złotych z Bibi i Simonem, zaimponował widzom.

Klasa Krystian! Więcej pisać nie trzeba.
No byłam w szoku, jak rzucił. Ale szacun za gest!
Myślę, że nie chodziło mu tylko o kasę. Przyjaźń jest też ważna.
Ci uczestnicy to jedna wielka paczka przyjaciół, Krystian od początku miał dobre serce. Na koniec piękny i niespotykany w dzisiejszych czasach gest.
Brawo Krystian, bo faktycznie dzięki Bibi i Szymonowi byli w finale - skomentowali internauci w mediach społecznościowych.

Klaudia El Dursi"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi w bajecznej kreacji podczas finału

Nie wszystkim jednak spodobało się głosowanie na finałowe pary. Pojawiły się krytyczne głosy wobec byłych uczestników.

Uczestnicy na koniec pokazali zero klasy. Wyszła zawiść i zmówili się przeciwko Bibi. Chcieli zrobić na złość - napisała jedna z fanek na Instagramie.

Z rezultatu finału ucieszyli się przede wszystkim ci, którzy obdarzyli Basię i Krystiana sympatią.

Od samego początku uważałam, że Basia i Krystian zasługują na finał. Jego zachowanie, że rzucił kulą, tym bardziej mnie w tym upewniło. Wątpię, że Bibi i Simon zrobiliby to samo - skomentowała fanka zwycięzców.

A wy jak oceniacie finał programu? Na kogo stawialiście?

Więcej o: