"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie wytypowali, kto się rozwiedzie. Jeden uczestnik zebrał ponad dwa tysiące głosów

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili zrobić głosowanie. Typują osoby, które będą chciały się rozwieść po zakończeniu programu. Jeden z uczestników zdecydowanie wyprzedził innych.

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza niemałe kontrowersje. Widzowie zarzucają ekspertom złe dopasowanie par. Nie milkną głosy internautów, którzy uważają, że uczestnicy do siebie nie pasują. Największe emocje wywołują małżeństwa Izy i Kamila oraz Igi i Karola. Fani programu sugerują, że mężowie powinni zamienić się miejscami. Sami uczestnicy nie mogą zdradzić jak potoczyły się ich losy póki nie zostanie wyemitowany ostatni odcinek show. Tymczasem internauci zorganizowali głosowanie na temat tego, kto zażąda rozwodu.

Edyta Górniak i Allan KrupaGórniak obsypała Allana prezentami z okazji 17. urodzin "To było jego marzenie"

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci głosują, kto się rozwiedzie

Na grupie na Facebooku poświęconej programowi fani stworzyli ankietę pt. "Kto zdecyduje się na rozwód na koniec edycji?". Głosują w niej na poszczególne osoby. Najmniej komentowany jest związek Laury i Macieja i to właśnie im widzowie dają największe szanse przetrwania w małżeństwie. Ta para zdobyła najmniej głosów. Kto za to stanął na czele rankingu? Internauci zdają się nie mieć wątpliwości.

Ślub od pierwszego wejrzeniaŚlub od pierwszego wejrzenia Facebook

Woody AllenWoody Allen w pierwszym od prawie 30 lat wywiadzie dla CBS. Odpiera zarzuty

Karol, który dostał ponad dwa tysiące głosów, został wytypowany jako osoba, która na pewno zdecyduje się na rozwód. Widzowie uważają, że nie pasuje do Igi. Zarzucają ekspertom, że ci uczestnicy mają m.in. odmienne temperamenty. Ostatnio internauci szeroko komentowali zachowanie Igi na ślubie, która nie mogła powstrzymać swoich emocji. Zdaniem fanów Karol nie wytrzyma długo w tej relacji. Czy mają rację? Tego dowiemy się dopiero w odcinku finałowym. Uczestnicy dopiero po miesiącu miodowym mają podjąć decyzję, czy pozostają w małżeństwie. Swoje postanowienie przedstawią ekspertom i widzom. Do czasu emisji w telewizji uczestnicy muszą na ten temat zachować milczenie.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!