"Love Island". Zaskakujący wybór Karola mocno namieszał. Wiemy, kto pożegnał się z show. "To szmacia*skie zachowanie"

W "Love Island" emocje sięgają zenitu. Po zaskakującej decyzji Karola w tym programie nic już nie będzie pewne. Z show pożegnała się pierwsza uczestniczka. Czy jest nią Alicja, którą dla Julii porzucił Karol? "To szmacia*skie zachowanie"!

Kolejny odcinek "Love Island" za nami. Nie zabrakło mocnych słów, pretensji, wyjaśnień i pożegnań. Z show odpadła pierwsza uczestniczka!

Z "Love Island" odpadła...

No właśnie, która uczestniczka jako pierwsza opuściła "wyspę miłości"? Analizując ostatni odcinek programu i zaskakujące parowanie, które było skutkiem decyzji Karola, większość widzów przewidywało, że to Alicja będzie musiała spakować swoje walizki. W końcu została niespodziewanie porzucona przez ówczesnego partnera, który jednak ostatecznie wybrał Julię, nie konsultując wcześniej z nikim swojego pomysłu. 

Więc mój wybór jest logiczny i każdemu tutaj znany. Ta kobieta kusi mnie codziennie swoim uśmiechem. Jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Uwielbiam jej uśmiech, całą osobowość. Taka, jaka jest na co dzień. Wydaje mi się, że jest szczerą osobą. I tą osobą jest Julia - oznajmił w ostatnim odcinku Karol, zaskakując tym samym Julię, ówczesną partnerkę - Alicję, uczestników show i wszystkich internautów.

Okazuje się, że to wcale nie Alicja pożegnała się z programem. Uratował ją... Bartek, który nie mógł się otrząsnąć po tym, gdy kolega sprzątnął mu sprzed nosa dotychczasową dziewczynę.

Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, więc swój wybór kieruję w stronę osoby, z którą mam najwięcej wspólnego. Dziewczyna, którą wybieram to Alicja. 
 

Jak ten wybór skomentowała Alicja?

Muszę złapać dwa oddechy i dopiero będę mówić, ale jestem szczęśliwa. Wszystko przybrało taki obrót w drugą stronę. Nie do końca się spodziewałam, że Bartek mnie wybierze. Na początku mieliśmy mały kontakt, ale ostatnio nawiązaliśmy go trochę więcej. 

Decyzję o tym, która z wyspiarek wróci do Polski, podejmował Mikołaj. Mężczyzna nie chciał wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, dlatego podziękował Karolinie, z którą był sparowany na samym początku show.

Na wstępie chciałem przeprosić za to, że złożyłem deklarację, która nie powinna mieć miejsca. Ta osoba, którą wybieram, ma niezwykłe poczucie humoru, bardzo dobrze się z nią rozmawia. Mój wybór to Natalia. 
 

To jednak nie koniec emocji. Bartek miał żal do Karola, że ten bez żadnej zapowiedzi wmieszał się w jego związek z Julią.

Nie lubisz mnie? Teraz to szmacia*skie zachowanie. Ja się trochę zabujałem, ciągnie mnie do niej - wyznał zdezorientowany mężczyzna, który pozostał bez dotychczasowej partnerki. 

Panowie w dalszej części programu zdołali sobie jednak wyjaśnić tę sytuację i podać ręce na zgodę. Ostatecznie wyspę opuściła Karolina. Będziecie za nią tęsknić?