Monika Miller i Laura Samojłowicz zagrają razem w serialu Polsatu. Wcielą się w policjantki. Mamy zdjęcia z planu

Już 31 sierpnia na antenie Polsatu zadebiutuje kolejny sezon serialu "Gliniarze". Nowością będzie zaangażowanie Moniki Miller i Laury Samojłowicz.

31 sierpnia na antenie Polsatu pojawi się kolejny sezon serialu "Gliniarze". Na fanów serialu czeka cała masa niespodzianek. Nowopowstałe Centralne Biuro Policji, a w nim wielkie zmiany kadrowe. Nowy komendant, nowa intrygująca policjantka w zespole i młoda bardzo tajemnicza specjalistka od cyberprzestępczości. Nowi bohaterowie muszą udowodnić swoją wartość!

Laura Samojłowicz i Monika Miller w serialu Polsatu 

Detektywi z Wydziału Kryminalnego zostali wcieleni do nowopowstałego Centralnego Biura Policji, co oznacza jeszcze trudniejsze sprawy już nie tylko na terenie Warszawy, ale także w pobliskich miastach, miasteczkach i wsiach. Do zespołu wraca doświadczony naczelnik Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a na czele prestiżowego CBP staje bezwzględny służbista i manipulator w garniturze, Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski), który na każdym kroku szuka uchybień, by pozbyć się naczelnika i policjantów z Wydziału Kryminalnego i zastąpić ich swoimi ludźmi.

ZOBACZ: Laura Samojłowicz pomyliła salony z siłownią. Na czerwonym dywanie zjawiła się w sportowej stylizacji. Całość dopełniła czapka z daszkiem

Nowy sezon to także powrót ulubionych par policyjnych: Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) oraz Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuby Roguza (Piotr Mróz), a śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła piękna i intrygująca Weronika Grot (Laura Samojłowicz). W zespole pojawi się również nowa specjalistka od cyberprzestępczości, tajemnicza Żaneta Kujawska (Monika Miller), która umiejętnościami hakerskimi jest w stanie zadziwić nawet dotychczasowego informatyka, Darka (Michał Głowacki).

ZOBACZ TEŻ: Monika Miller dołączyła do obsady serialu "Gliniarze". Dziadek załatwił jej rolę? "Ludzie są żałośni" [TYLKO U NAS]

Nowy sezon to także nowe historie, a duża część z nich jest inspirowana prawdziwymi i najgłośniejszymi sprawami z ostatnich miesięcy. Bohaterowie zmierzą się między innymi z przebiegłymi handlarzami kokainy, którzy towar przemycają w pulpie ananasowej. Zaangażują się w poszukiwania chłopca porwanego przez ojca, który za wszelką cenę chce ukarać byłą żonę, czy poszukiwania porzuconego kochanka, który wymierza „sprawiedliwość” za pomocą broni czarnoprochowej w trakcie ucieczki. Nowy sezon serialu „Gliniarze” zadebiutuje 31 sierpnia na antenie Polsatu i będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00.

ZOBACZ ZWIASTUN:

Zobacz wideo Laura Samojłowicz i Monika Miller w serialu "Gliniarze". Zobacz zwiastun

Będziecie oglądać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.