Po koncercie kt鏎ej m這dzie穎wej gwiazdy dosz這 do zamachu terrorystycznego w Manchesterze 22 maja 2017? "Milionerzy"

Po koncercie kt鏎ej m這dzie穎wej gwiazdy dosz這 do zamachu terrorystycznego w Manchesterze 22 maja 2017? Przed takim pytaniem stan掖 uczestnik nowego odcinka programu "Milionerzy". Jaka jest prawid這wa odpowied?

W 317. odcinku teleturnieju "Milionerzy" pan Sławomir musiał zmierzyć się z pytaniem dotyczącym zamachu terrorystycznego w Manchesterze z 2017 r. Za poprawną odpowiedź mógł zdobyć 40 tys zł. Jak sobie poradził? Jaka jest poprawna odpowiedź?

Po koncercie której młodzieżowej gwiazdy doszło do zamachu terrorystycznego w Manchesterze 22 maja 2017?

  • A. Ariany Grande
  • B. Miley Cyrus
  • C. Demi Lovato
  • D. Taylor Swift

"Milionerzy" - odpowiedź na pytanie. Po koncercie której młodzieżowej gwiazdy doszło do zamachu terrorystycznego w Manchesterze 22 maja 2017?

Uczestnik programu przyznał, że nie zna poprawnej odpowiedzi na pytanie. Bez zgadywania, postanowił skorzystać ze swojego drugiego koła ratunkowego w postaci telefonu do przyjaciela. Niestety rozmowa nie naprowadziła pana Sławomira na żadną z odpowiedzi.

Uczestnik wykorzystał jeszcze swoje ostatnie koło ratunkowe - pół na pół. Komputer losowo odrzucił odpowiedzi B - Miley Cyrus i C - Demi Lovato. Ostatecznie Pan Sławomir postanowił zrezygnować z gry - wygrał 20 tys. zł.

Poprawną odpowiedzią na pytanie jest A - Ariana Grande. W tragicznym zamachu, do jakiego doszło 22 maja 2017 r. w Manchesterze zginęły 22 osoby. Wśród ofiar zamachu znalazło się również dwóch Polaków. Do wybuchu bomby doszło przed halą Manchester Arena tuż po zakończeniu koncertu.

Zobacz wideo Marina i Wojciech Szczęsny na randce i zakupach
Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.