"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauta zapytał Oliwię, czy myśli o kolejnym dziecku. Młoda mama zaskoczyła odpowiedzią

Oliwia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów. Zdradziła, czy razem z Łukaszem myślą o powiększeniu rodziny.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doczekali się syna. Franio pojawił się na świecie 26 maja i od tej pory życie młodych rodziców wywróciło się do góry nogami. W ich mediach społecznościowych nie brakuje relacji z życia niemowlaka. Ostatnio uczestniczka programu udostępniła możliwość zadawania pytań na Instagramie i odpowiedziała na kilka z nich. 

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia o macierzyństwie 

Mama Frania postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów, którzy nie kryją zainteresowania jej związkiem. Często pytali również o to, czy Franio będzie miał rodzeństwo. Oliwia przyznała, że myślą z mężem nad kupnem większego mieszkania, bo planują też powiększenie rodziny!

Myślicie nad drugim dzieckiem? - zapytał internauta.
Tak, chcielibyśmy, aby Franek miał rodzeństwo - powiedziała szczerze Oliwia.

Oliwia 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Oliwia 'Ślub od pierwszego wejrzenia' screen Instagram/modrafrelka

Fani Ciesiółki byli również zaciekawieni, jak zmieniła się młoda mama po urodzeniu dziecka i co ją zaskoczyło. Oliwia odparła, że szybko dojrzała.

Co cię najbardziej zaskoczyło w byciu mamą?
Najbardziej zaskoczyło mnie to, że tak dojrzałam. W zasadzie w moment i rzeczy, które kiedyś mogły mi spędzać sen z powiek, teraz stały się jakoś mniej ważne. Jakiś tam rozstęp na boczku? Spoko! A i zaskoczyło mnie, że można nie spać i funkcjonować normalnie - zażartowała młoda mama.

Oliwia została zapytana, jak się czuje po ciąży. Nie owijała w bawełnę i przyznała, że czasem jest ciężko. 

Jak samopoczucie po ciąży?
Ogólnie samopoczucie bardzo na plus, ale no nie będę was czarować, że tak jest zawsze. Zdarzają się takie dni, że jest ciężko. Tak jak ostatnio miałam taki dzień, że płakałam razem z Frankiem z bezsilności - przyznała.

Oliwia również wyznała, że wzięłaby jeszcze raz udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", jeśli wiedziałaby, że znów trafi na swojego męża Łukasza. 

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pokazuje małego Franka i triumfuje: Jeden zero dla mamuśki