"Hotel Paradise". Nowy uczestnik rozbił parę. Maciek został singlem. "Poświęciłem wszystko, żeby została w tym programie"

Nowy uczestnik programu "Hotel Paradise" miał okazje wybrać się na randkę z dwiema koleżankami. Później Łukasz zdecydował, że zamieszka w pokoju hotelowym z jedną z nich, rozbijając w ten sposób dotychczasowy związek.

Romantyczne uniesienia albo dopracowana strategia - tym kierują się uczestnicy programu "Hotel Paradise". W poprzednim odcinku w balijskim hotelu pojawił się nowy mieszkaniec, który miał okazję wybrać się na randkę z Anią i Martą. Maciek natomiast dalej zastanawiał, o czym poprzedniego wieczoru rozmawiał Adam z jego partnerką.

"Hotel Paradise": Łukasz odbija Martę Maćkowi

Łukasz miał okazję wybrać się na randkę z Anią, która jest w parze z Mattem oraz Martą, którą wybrał Maciek na ostatnim "Rajskim rozdaniu". Łukasz w towarzystwie Ani wybrał się do małpiego gaju, zaś z Martą zjedli kolację w balijskiej restauracji. 

Później w hotelu zjawiła się Klaudia El Dursi, która poprosiła Łukasza, aby zdecydował, z którą z dziewczyn chciałby dzielić pokój w rajskim hotelu. Nowy uczestnik wybrał Martę, rozbijając tym samym jej parę z Maćkiem. 

 

Na ostatnim "Rajskim rozdaniu" Maciek wybrał Martę, przez co jego dotychczasowa partnerka Sandra musiała opuścić rajski hotel. Kiedy Adam zauważył, że Marta dogaduje się z nowym uczestnikiem, oświadczył jej, że nie ma prawa, by go wybierać na kolejnym "Rajskim rozdaniu". Podczas tej rozmowy dziewczyna wyznała Adamowi, że jej się podoba. 

Maciek wiedział, że poprzedniego wieczoru Adam i Marta ze sobą rozmawiali, a dziewczyna zalewała się łzami. Mężczyzna podszedł do kolegi i zapytał, o czym rozmawiali, ale Adam upierał się, że tłumaczył dziewczynie, że musi wybrać Maćka podczas piątkowego rozdania. Nie wspomniał o jej wyznaniu.

Maciek mówił, że nie żałuje swojej decyzji, że wyeliminował Sandrę i postawił na Martę. Powiedział, że cieszy się, że został singlem, bo to urozmaici jego pobyt w programie. 

Fakt zostania singlem jest dla mnie za*******m urozmaiceniem do programu, ponieważ to jest pierwszy raz, kiedy jestem singlem. W końcu dzieje się coś fajnego - stwierdził. 
 

Adam doradził koledze, że musi teraz mocno zabiegać o względy Marty, aby chciała spędzić z nim kolejny tydzień. Maciek stwierdził w kulisach, że Adamowi zależy na pozostaniu Marty w programie i jeśli na "Rajskim rozdaniu" nie wybrałaby jego, "zepsułaby sobie troszeczkę imię". 

Poświęciłem wszystko, żeby została w tym programie - wyznał Maciek.

Maciek i Marta mieli okazję porozmawiać na osobności. Wtedy mężczyzna wyznał, że Sandra go skrzywdziła, dlatego ją wyeliminował. 

Atmosfera jest coraz gorętsza i "drama" goni "dramę"!

DK