"Hotel Paradise". Ostra wymiana zdań Ani i Adama. Polały się łzy i padły ostre słowa

W najnowszym odcinku "Hotelu Paradise" doszło do starcia Ani i Adama, którzy nie przepadają za sobą. Dlaczego się pokłócili?

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" w ostatnim odcinku dali upust emocjom. Zaraz po "Rajskim rozdaniu" rozpoczęła się dyskusja, która przerodziła się w kłótnię. Polały się łzy i padły ostre słowa.  

"Hotel Paradise": kłótnia Ani i Adama

Uczestnicy programu po emocjonującym "Rajskim rozdaniu" zasiedli przy barze. Marietta i Viola zaczęły rozmowę z Anią, mówiąc jej, że jako kobiety powinny się wspierać i być bardziej bezpośrednie. Ich zachowanie nie było bezpodstawne, nowa uczestniczka często udzielała się podczas "Puszki Pandory" wbijając co chwilę szpilę głównie Adamowi.

Viola powiedziała Ani, że gdyby wcześniej powiedziała, co jej nie pasuje, to nie byłaby zaskoczona jej atakiem. Marietta opowiedziała o dwóch typach obgadywania:

Dla mnie są dwa typy obgadywania. Jeden typ, to jest taki, że jesteś w stanie powiedzieć osobie, którą obgadujesz, to prosto w oczy. Drugi typ, to jest taki, że wymyślasz sobie pewne rzeczy. Wymyślasz sobie i nakręcasz niepotrzebną dramę - stwierdziła Marietta.

Ania odparła, że każda osoba dopowiada sobie historię, patrząc na zachowanie innych osób. Podała przykład Adama, który osądził dziewczynę zaraz po jej wejściu do domu. Potem rozpoczęła się zażarta dyskusja między uczestnikami i padły mocne słowa. 

Adam zarzucił Ani, że gdy tylko zjawiła się w rajskim hotelu, zapowiedziała, że chce namieszać i zaczęła wprowadzać złą energię. Dziewczyna odparła, że przynajmniej jest prawdziwa. 

Bardziej szczery jest człowiek, który wchodzi i wykłada karty na stół i mówi: tutaj zagram, tutaj zagram, tutaj zamieszam, czy człowiek, który jest taki jak ty? Jest cichy ułożony, a tak naprawdę p***nie takim asem, że nikt się tego nie spodziewa - powiedziała Ania. 

Adam zaczął się tłumaczyć, że Ania nie zna całej sytuacji i stwierdził, że popełnił błąd, nawiązując relację z Martyną, nie mówiąc jej, że czuje coś do Violi. Słysząc te słowa, Martyna odeszła i się popłakała, mówiąc, że czuje się wykorzystana.

To jest poniżej wszelkiego poziomu. Granie na uczuciach, granie na emocjach, brnięcie w jakieś uczucie, obietnice... - skomentowała Martyna zachowanie Adama.

Ania zapytała Adama, dlaczego całował się z Martyną, czując coś więcej do Violi. Chłopak stwierdził, że potrzebował bliskości, ale nie chciał wykorzystać Martyny. Ania chciała drążyć temat, a wtedy Adam podniósł głos i uczestnicy zaczęli sobie ubliżać. 

Nie rozumiesz tematu, o co chodzi. Może dlatego, że jesteś blondynką, tłumaczę ci od 15 minut, że ja to wtedy czułem i tak zrobiłem. [...] Nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu... - powiedział Adam.
Ja się zniżyłam do twojego i właśnie wytaplałeś mnie w błocie, śmieciu - wykrzyczała Ania.

Potem dziewczyna stwierdziła, że Adam boi się konfrontacji i tego, co może usłyszeć. 

Prawda w oczy kole, a Adama tak kole, że musi je trzymać, żeby nie wypadły - stwierdziła 22-latka. 

Ostrą wymianę zdań przerwały Viola, Marietta i Martyna, które powiedziały, że ta kłótnia tylko rani Martynę. Sama zainteresowana powiedziała, że nie chce drążyć tematu. Tego wieczóru mieszkańcy rajskiego hotelu nie będą wspominać najlepiej...

DK

Więcej o:
Komentarze (8)
"Hotel Paradise". Ostra wymiana zdań Ani i Adama. Polały się łzy i padły ostre słowa
Zaloguj się
 • arnoldhebzda

  Oceniono 2 razy 2

  Patostreaming robiony przez patusów dla patologii. Sam fakt oglądania tych śmieci i a także bycia czytelnikiem plotka powinien wykluczać ze społeczeństwa. Promowane przez GW, gdzie mam kliknąć, żeby wam zapłacić za rzetelne dziennikarstwo?

 • mikwa

  Oceniono 2 razy 2

  Dla kogo jest ten program ? Dla kompletnych debili ? Adam wkłada Ani a Viola z Mariettą spierają się o Sebastiana, który woli Zosię niż Mariusza. Co to k... jest ?

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 2

  BBC i CNN dwie godziny wcześniej od GW te wstrząsające wieści podawało w breaking news... z nagłówkiem: Polakom brak piątej klepki..

 • cerrie35

  Oceniono 1 raz 1

  Kurka wodna. To lepsze niż brazylijski serial. Siedzisz sobie, wcinasz ulubione śniadanie i czytasz te wszystkie bzdury, i myślisz sobie "Jak to dobrze, że ja jestem normalny" :-P

 • oloros11

  0

  Januszki i Grażynki dostały orgazmu

 • june-of-44

  0

  Adam to ten inteligent który w pierwszym odcinku powiedział że dla niego "najważniejsza jest wierność".
  Dobry z niego pimp. Lubię jak podaje do dzioba swojego śledzia każdej kolejnej nowej uczestniczce. A te ciągną z połykiem aż uszy furczą.....A Adam się głośno śmieje nie żałując pały nowym sztukom.

 • cracken001

  Oceniono 2 razy 0

  Hmm...dopiero wczoraj napisalem,ze ta zdzira ma pysk,jak dmuchana lalka z sexshopu,i to z dolnej polki.CZY sie pomylilem???

 • zkat

  Oceniono 3 razy -1

  Adam "człowiek kciuk" a jego kolega to Maciek "leniwe oko". Obaj powinni odpaść na razie zło wygrywa a dobro przegrywa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX