Polska edycja reality show "Hotel Paradise" ruszyła w najlepsze. Już od 24 lutego na antenie TVN 7 możemy śledzić miłosne rozgrywki uczestników zamieszkujących luksusową balijską willę. Widzowie mają także okazję ocenić, jak w roli prezenterki programu spisuje się znana z "Top Model" zjawiskowa Klaudia El Dursi. Jeśli jeszcze nie wiecie, jakimi zasadami rządzi się reality show, możecie to sprawdzić w naszym artykule.
Nie tylko "Hotel Paradise". Przypominamy największe gwiazdy pierwszej edycji polskiego "Big Brothera".
Ostatnio do ekipy pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise" dołączyła Martyna Kondratowicz. O swoim udziale w programie modelka poinformowała obserwatorów także na Instagramie:
Nareszcie mogę to ogłosić oficjalnie! Jestem uczestniczką pierwszej edycji Hotelu Paradise. Włączcie TVN 7 (...) i oceńcie sami, jak wypadłam - napisała Martyna.
Martyna Kondratowicz już na wejściu zrobiła spore wrażenie na męskiej części uczestników. Okazało się, że 23-letnia blondynka o pełnych ustach i biuście jest w typie Łukasza. Dziewczyna stara się zrobić karierę w modelingu, a na Instagramie publikuje sporo gorących fotek. Znajdziecie je w naszej galerii.
Widzowie mieli jednak już wcześniej okazję, by poznać Martynę. Jest ona dziennikarką i reporterką, którą widownia może kojarzyć jako prezenterkę Eska TV. Co jednak najbardziej zaskakujące, nowa uczestniczka programu "Hotel Paradise" z wykształcenia jest elektroradiologiem.
Jak sądzicie, czy Martyna Kondratowicz namiesza w "Hotel Paradise"?
JP