Sławomir z "Rolnika..." ma nową partnerkę. Opowiedział o niej w świątecznym odcinku: "Jestem delikatnie zakochany". Zdradził, jak się poznali

Za nami świąteczny odcinek 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dowiedzieliśmy się, co słychać u uczestników po zakończeniu nagrań.

W 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" powstały dwie pary. Adrian poznał Ilonę, a Jakub znalazł szczęście u boku Ani. Nie udało się dwóm uczestnikom: Sławomirowi i Sewerynowi. Jednak niedługo po zakończeniu programu byli sami. Obaj pojawili się w świątecznym odcinku z nowymi partnerkami.

 "Rolnik szuka żony". Sławomir o nowej partnerce

O ile o wybrance Seweryna wiemy, że pochodzi z tej samej miejscowości, co on, i już mieszkają razem, to o ukochanej Sławomira praktycznie nic nie dostało się do mediów. O początkach swojej miłości opowiedzieli na planie ostatniego odcinka. Okazuje się, że rolnik poznał się z Eweliną przez internet. To ona napisała pierwsza:

Ewelina napisała na portalu internetowym - wyznał rolnik.

Nie ukrywają, że są zadowoleni z tego, jak potoczyła się ich znajomość:

Jestem szczęśliwa, ale co będzie dalej, to czas pokaże - powiedziała nowa wybranka Sławomira.

Sławomir i Karolina z 'Rolnika...'Sławomir i Karolina z 'Rolnika...' Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Jest ważna dla niego, ponieważ spełnia oczekiwania, jakie stawiał na początku programu. Szukał osoby, która szuka miłości.

Jestem delikatnie zakochany. Jest dla mnie bardzo ważną osobą - przyznał.

Kobieta idealnie odnajduje się na gospodarstwie, gdzie poznaje rzeczywistość ukochanego. Ma nadzieję na to, że ich znajomość okaże się poważna i będą ze sobą szczęśliwi.

AW

Więcej o:
Komentarze (28)
"Rolnik szuka żony". Sławomir ma nową partnerkę. Opowiedział o niej w świątecznym odcinku
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  Jakoś nie wyglądał na zakochanego. Coś mi się wydaje, źe to nie będzie długa historia. On jest jakiś taki nieobecny. Dziwny facet.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 19 razy 11

  Czy Sławomir jest ciepły czy co...?

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Pewnie wziął kuzynkę na nagranie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 8

  slawomir...ciepłe kluchy ...dostał marynarkę za darmo od telewizji.....wygląda koszmarnie....ogromna w ramionach...po co telewizja sie zgadza na cyrki ze ci rolnicy przyprowadzaja i pokazują dziwuchy spoza programu...to skandal....dobrze ze nie zaprosili waldemara...bezczelnego faceta ktory sie zgodzil na wystep i wypiął sie na wszystkich...to skandal ze nie dali mu z tego programu kary finansowej....myslal ze telewizja mu da oferty za darmo a on robi co chce...niech zaplaci do biura prywatnego i tam szuka ...bezczelny tyl..stary dziad a chce z 20 lat młodszą ...czy ten waldemar jest chory na głowę??????

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Jakoś nie wyglądał na zakochanego. Coś mi się wydaje, źe to nie będzie długa historia. On jest jakiś taki nieobecny. Dziwny facet.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Jej fryzura, masakra, wieśniara jak i on, on siedzi w tej za dużej marynarce, sztywny, nie widać żeby się zakochał, jak głupki się trzymali za ręce

 • Gość: Szczera

  Oceniono 13 razy 7

  Seweryn i Sławomir najbardziej fałszywi uczestnicy ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Sławek drewno razem z tą dziewuchą niby swoją, co w niej się zakochał

 • Gość: elsa

  Oceniono 14 razy 6

  ot taka Karyna, pasuje do tego marudy w za dużej marynarce. "Delikatnie zakochany" - dramat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX