Kto odpadł z "Top Model" i kto dostał się do finału? Takiej sytuacji jeszcze nie było w programie

Za nami półfinał programu "Top model". Jak zawsze wybór jury wzbudził ogromne emocje. O wygraną, po raz pierwszy w edycji damsko-męskiej, zawalczą aż cztery osoby.

Do finału programu "Top Model" dostało się aż czterech uczestników. Michał Piróg po raz pierwszy w historii programu przywrócił uczestnika tuż przed finałem i po raz pierwszy w edycji damsko-męskiej o wygraną będą walczyć aż 4 osoby.

Top Model - kto odpadł?

Mimo zachwycającego poziomu uczestników, w tym odcinku z programem pożegnały się aż dwie osoby. Jedną z nich była Klaudia El Dursi, która jako jedyna dostała się do programu za pomocą złotego biletu. Oznaczało to, że z castingu od razu pojedzie do domu modelek. Niestety, na Fashion Weeku w Stambule nie poradziła sobie najlepiej. Poszła tylko w jednym pokazie.

Drugą osobą, która pożegnała się z programem, był Stanisław Obolewicz. Ten werdykt zdziwił wszystkich widzów programu, ponieważ Staś od początku był jednym z faworytów. Wygrywał większość zadań i sesji. Wiedział o tym doskonale Michał Piróg, który przywrócił Staszka do programu tuż przed finałem.

Top Model - kto będzie w finale?

Do ścisłego finału oprócz Staszka Obolewicza dostali się Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska i Dawid Woskanian. 

'Top model' - finał'Top model' - finał Fot. Top model - Instagram

Wielki finał "Top Model" odbędzie się już w następny poniedziałek, 25 listopada. Za kogo trzymacie kciuki?

BO

Poniżej możecie zobaczyć zwycięzcę poprzednich edycji - Patryka Grudowicza, który komentuje zbliżający się finał programu:

Zobacz wideo