"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler doprowadziła właścicielkę do łez: "Pani jest strasznie kulinarnie głupia". Jej reakcja zaskakująca

Magda Gessler przeprowadziła "Kuchenne rewolucje" w Człuchowie. Właścicielami restauracji "Kuchnia z piwnicą" są Asia i Jacek. Ich biznes przechodzi okropny kryzys. Czy restauratorce udało się im pomóc?

Magda Gessler w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" pojawiła się w niewielkim lokalu w miejscowości Człuchów, w województwie pomorskim. Asia i Jacek zdecydowali się założyć biznes, choć nie za bardzo znają się na gotowaniu. "Kuchnia z piwnicą" została otwarta zimą, po sezonie, co przyniosło ogromne straty. Właścicielka boryka się także z problemami zdrowotnymi, przez co sprawami zajmuje się jej partner, który nie ma pojęcia o kuchni.

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler w Człuchowie

W restauracji serwowali dania kuchni polskiej, takie, jak u mamy i babci. Gessler była załamana m.in. rosołem, jaki otrzymała. Sami pracownicy uznali, że zupa jest nie do zjedzenia. Fatalne recenzje zebrał także gulasz, który zdaniem restauratorki "smakował jak g*wno". Wszystko przygotowała właścicielka, która rzadko pojawia się w kuchni. Zdaniem Gessler jedynie pani, która przygotowuje surówki, potrafi gotować. 

Jesteśmy jedną z restauracji, które uczciwie karmią ludzi. Które dają prawdziwe mięso, nie sztuczne - mówiła zdenerwowana Asia.

Kuchenne rewolucjeKuchenne rewolucje Screen z TVN/ Kuchenne rewolucje

Restauratorka w 2. dniu rewolucji porozmawiała z właścicielami.

Nie macie o tym pojęcia. (...) Nie ma tu kompletnie pomysłu. Jest duża oszczędność i wyłudzanie od ludzi kasy, chwaląc się bardzo dobrym domowym jedzeniem, czyli po prostu oszustwo  - zwróciła się do nich.

Jacka oceniła jako "pierdołę", a do Asi zwróciła się w mocnych słowach, gdy ta zapewniała, że nie dodają saletry, którą wyczuła prowadząca program:

Panie nie wie, co pani tu dodaje. Pani jest strasznie kulinarnie głupia.
Zgadzam się - przyznała Asia.

Mimo to Gessler podjęła się rewolucji. Po sprawdzeniu stanu kuchni okazało się, że panuje tam nieporządek, a sprzęty są obtłuszczone. Problemem był też brak umiejętności przywódczych właścicieli, dlatego zostali oni odesłani z lokalu. Wywołało to w nich poczucie smutku, a Asia wpadła w rozpacz, gdyż nie wyobraża sobie życia bez restauracji.

"Kuchenne rewolucje". Udało się?

Magda Gessler wprowadziła swoje zmiany: zmniejszyła kartę, a nazwa lokalu to "Bistro prosto z targu". Pojawił się także nowy wystrój - energetyczny, odważny, ale jednocześnie ciepły i przytulny. Nowe menu przypadło gościom do gustu, a właściciele wzięli sobie rady restauratorki do serca. Restauratorka odwiedziła ich ponownie po czterech tygodniach.

Jest tak, jak sobie wymarzyłam - mówiła zadowolona właścicielka.

Choć dania zostały nieco zmodyfikowane przez pracowników, a Magda Gessler dostrzegła wiele niedociągnięć. Finalnie oceniła, że teraz jest średnio, jednak miejsce ma potencjał.

AW

Więcej o:
Komentarze (29)
"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler doprowadziła właścicielkę do łez: Pani jest strasznie kulinarnie głupia
Zaloguj się
 • Gość: Ela

  Oceniono 28 razy 18

  Za takie słowa powinno się ponosić konsekwencje. Czy można poniżać, obrażać, wyśmiewać? i to na wizji? Czego ta telewizja uczy? Potem wszyscy spotykamy się w swoich środowiskach pracy i doświadczamy tego samego, co nam pokazano w telewizji. Czas rozwiązać umowę z tą panią.

 • Gość: Babcia

  Oceniono 18 razy 10

  Mam coraz mniej szacunku dla MG tak nie wolno poniżac ludzi pani Magdo! !!
  Czy świat blihtru tv musi rak niszczyć godność ludzi ,?to juz nie jest śmieszne tylko podle .

 • Gość: Wollna

  Oceniono 14 razy 6

  Kobieta ...dno...,jak mozna ludzi tak traktowac, zero szacunku dla drugiego czlowieka. Jak Geslerowa wychowala matka. Gdyby do mniesie tak odniosla, to wzielabym talerz z tym niesmacz nym jedzeniem i rxucila jej na twarz.

 • Gość: Sam

  Oceniono 13 razy 5

  Poziom programu , który reprezentuje pani Gessler, to kompletne dno. Jakiś inteligencja, taka mowa. Jeżeli w ten sposób odnosiła się do swoich dzieci, to współczuje głupiej matki. Miło jest pani teraz?

 • Gość: ###

  Oceniono 10 razy 4

  Nie wiem po co ludzie zapraszają tę chamkę do swoich restairacji.Chyba lubią być poniżani.

 • Gość: pik

  Oceniono 8 razy 4

  poniżanie ludzi przez p Magdę to norma po co wogóle tvn pokazuj to, .ta kobieta
  powinna zniknać z tv ona swoimi popisami i glupim ubiorem bazaruwa rola orzy garach

 • Gość: emilka

  Oceniono 10 razy 4

  Magda przesadza powinna dostac w twarz nie szanuje tej kobiety bo jej zachowania pokazuja kim naprawde jest.

 • Gość: Gesss

  Oceniono 16 razy 4

  Głupia, spasiona, chamska , paskudna krowa...aż brak słów!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 4

  Kto ta glupia babe slucha?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX