Magda Gessler pokazała się bez makijażu i zachwyciła fanów. "Lekkie zmarszczki dodają Pani uroku". Zgadzamy się!

Magda Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Restauratorka w naturalnym wydaniu spodobała się fanom, którzy nie szczędzą jej komplementów.

Magda Gessler jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje fanom swoje prywatne życie. Na profilu słynnej restauratorki nie brakuje więc zdjęć z ukochanym Waldemarem, z córką Larą, synem Tadeuszem, z wakacji i spotkań z przyjaciółmi. Tym razem Magda Gessler zdecydowała się pokazać w naturalnym wydaniu bez makijażu i zachwyciła swoich fanów.

Magda Gessler bez makijażu na Instagramie

Magda Gessler to prawdziwy social media ninja i doskonale zna się na prowadzeniu profilu na Instagramie. Ma świetny kontakt ze swoimi obserwatorami, nagrywa dla nich filmiki, a jej słynne "besos" zna już chyba każdy. Nic więc dziwnego, że Magda Gessler stawia na pełną naturalność w kontaktach z fanami i teraz zdecydowała się nawet pokazać im bez makijażu. Jak można było się domyślić, obserwatorzy restauratorki docenili ten gest i obsypali Magdę komplementami.

Szacunek za pokazanie się bez makijażu.
Pani Magda zawsze naturalna.
Pięknie i naturalnie.
Piękna naturalność jak na "swój" wiek... Kurze łapki czy lekkie zmarszczki dodają pani uroku. Uwielbiam, szanuję podziwiam - komentują fani.
 

Magda Gessler zazwyczaj stawia na charakterystyczny makijaż - mocno podkreślone oczy i blade usta. Restauratorka od dawna jest fanką klasycznego smokey eyes. Mimo że częściej możemy ją podziwiać w takim wydaniu, gwiazda nie ma jednak oporów przed pokazywaniem się w naturalnej wersji bez grama makijażu. My jesteśmy za!

KM

Magda Gessler nie tylko pokazuje się w naturalnym wydaniu, ale i chętnie chwali się swoimi tanecznymi popisami. Musicie to zobaczyć!

Zobacz wideo