"Top Model". Dwie uczestniczki zakopały topór wojenny. "Byłam świadoma, że ona źle o mnie mówi". Pojawił się też nowy romans

"Top Model". Rywalizacja pomiędzy uczestnikami show robi się coraz gorętsza. Podczas wyjazdu do Izraela nie brakowało dram.

"Top Model" to program pełen niespodzianek. TVN dba o to, żeby zarówno widzowie, jak i uczestnicy nie mieli czasu na nudę. W dzisiejszym odcinku aspirujący modele i modelki wyruszyli w daleką podróż.

Macie 20 minut, żeby się spakować. Lecimy do Izraela! - ogłosił Michał Piróg.

Zadanie na czas okazało się być nie lada wyzwaniem dla Klaudii El Dursi. Ostatecznie udało jej się wyrobić.

"Top Model". Wycieczka do Izraela

Pierwsze zadanie przebiegało w parach. Uczestnicy fotografowali się wzajemnie na plaży. Do ich dyspozycji były deski paddle board. Każdy duet miał kwadrans na wykonanie sesji. Olga sparowała się z Anią. Mimo początkowych problemów udało im się zrobić całkiem niezłe zdjęcie. Nie chciały jednak, żeby koleżanki podejrzały efekty ich pracy.

To że dziewczyny nie chciały pokazać nam zdjęć, to nie wiem z czego to wynika - oburzyła się Sandra.

Współpraca między Staszkiem, a Klaudią także przebiegała gładko. Do czasu. Po sesji okazało się, dziewczynie osunęła się góra od kostiumu kąpielowego, a kolega nic jej nie powiedział.

O nie, wyskoczył mi sutek - ubolewała.

Według jurorów z pierwszym zadaniem najlepiej poradziły sobie Sandra i Klaudia. W nagrodę mogły nawiązać wideo relację z bliskimi. Trzeba przyznać, że syn El Dursi jest do niej bardzo podobny.

'Top Model''Top Model' Screen z TVN

Drugie zadanie polegało na sfotografowaniu się w poszczególnych miejscach Tel Awiwu. Dodatkowym utrudnieniem było ograniczenie czasowe - jedna godzina. Jak można się domyślać, w pewnym momencie emocje sięgnęły zenitu. W zespole Sandry, Klaudii El Dursi i Dawida nie było się bez sprzeczki. Paniom nie spodobała się bierna postawa ich kolegi.

Trudno nie zauważyć, że Sandra i Klaudia wyraźnie zbliży się do siebie podczas wyjazdu do Izraela. Wygląda więc na to, że ich konflikt (nakręcony przez Kingę) został zażegnany.

Byłam świadoma, że ona źle o mnie mówi, ale bardzo mi zaimponowała tym, że mi o wszystkim powiedziała - przyznała Klaudia.

Tym razem najlepsi byli Kinga, Ania, Michał i Staszek.

"Top Model". Czas eliminacji

Sesja na podstawie, której jurorzy wyeliminowali jednego z uczestników miała miejsce w Jerozolimie. Tym razem pozowali w parach. Najbardziej iskrzyło pomiędzy Sandrą i Staszkiem.

Można się w nim zakochać - powiedziała zawstydzona 18-latka.

Decyzją jurorów program opuścił Marcin.

Nikola Furman z "Top Model" odnosi się do plotek o ciąży:

Zobacz wideo

Macie swojego faworyta w "Top Model"?