"Big Brother". Wielki Brat okłamał widzów. Łukasz już opuszczał program, ale okazało się, że odpada Iza. Fani: Zabawiliście się jej kosztem!

Za nami kolejny odcinek programu "Big Brother Arena". Wielki Brat zaskoczył wszystkich. Powiedział Łukaszowi, że odpada, a po chwili okazało się, że dom musi opuścić Iza.

Finał programu "Big Brother" zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy czują, że wygrana jest już na wyciągnięcie ręki i wszystkim byłoby szkoda teraz odpaść. W mijającym tygodniu domownicy przenieśli się w czasy prasłowiańskie. Trudne warunki do życia sprawiły, że pomiędzy bohaterami zaczęły narastać negatywne emocje. Szczególnie zaogniła się sprzeczka pomiędzy Igorem a Łukaszem. Panowie zdecydowanie się nie dogadują, czego widzowie byli świadkami przez ostatnie kilka dni.

ZOBACZ: "Big Brother". Mieszkańcy od kilku dni muszą spać na dworze. Zadanie od Wielkiego Brata nie spodobało się widzom. "Zaraz wszyscy będą chorzy"

Szokujący wynik eliminacji

W minionym tygodniu Iza miała wcielić się w rolę prasłowiańskiego demona Kikimory i działać na niekorzyść grupy. Niestety, nie wywiązała się z polecenia. Oszukiwać i kłamać miał również Łukasz. Jego zadaniem było zdetronizowanie wodza i obrócenie wszystkich uczestników przeciwko niemu. Darłak również nie sprostał wyzwaniu. Wielki Brat postanowił wyciągnąć konsekwencje podczas ogłoszenia wyników głosowania eliminacyjnego. Najpierw poinformował domowników, że z programem żegna się Łukasz.

Big BrotherBig Brother screen 'Big Brother Arena'

Jednak po chwili okazało się, że drzwi są zamknięte. Wtedy wszyscy usłyszeli szokującą wiadomość:

Łukasz, musiałeś oszukiwać i kłamać. Teraz Wielki Brat zrobił to samo. Osobą, która decyzją widzów naprawdę opuści dom Wielkiego Brata będzie Iza! - powiedział Big Brother.

Łukasz był w szoku, a Iza powiedziała, że się tego spodziewała. Tuż po wyjściu z domu uczestniczka nie kryła, że ta informacja nie jest dla niej zaskoczeniem.

Wielki Brat ma wiele różnych wcieleń. Od tych cudownych po te bardziej demoniczne. My na tym etapie chyba niczym nie czujemy się zaskoczeni. W każdej chwili jesteśmy gotowi, aby przyjmować wyzwania. Tydzień prasłowiański był najfajniejszy. Co prawda najtrudniejszy, ale najlepszy. Najbardziej prawdziwy.

Big BrotherBig Brother screen 'Big Brother Arena'

Na Instagramie widzowie są bardzo zdenerwowani zachowaniem Wielkiego Brata. W komentarzach pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy.

Ale skur***two to, co zrobiliście!!!
No chyba sobie jaja robicie!
Oszukujecie ludzi z wynikami głosowania... Ustawka jak nic!
Ale się zabawiliście jej kosztem. To nie było miłe dla Izy! - czytamy.

"Big Brother". Kto został nominowany?

Tym razem do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani zostali Igor, Łukasz i Oleh. Wszyscy panowie dostali po trzy głosy.

Big BrotherBig Brother screen 'Big Brother Arena'

Jak myślicie, kto w przyszłym tygodniu odpadnie z programu?

JP

Więcej o:
Komentarze (438)
"Big Brother". Wielki Brat okłamał widzów. Łukasz już opuszczał program, ale okazało się, że odpada Iza. Fani: Zabawiliście się jej kosztem!
Zaloguj się
 • Gość: Izka

  Oceniono 43 razy 27

  Jestem za tym żeby wyleciał Oleh

 • Gość: Obserwatorka

  Oceniono 34 razy 26

  Jestem zbulwersowana zachowaniem prowadzącej Agnieszki Woźniak - Starak względem psycholog Małgorzaty Ochme. Jej złośliwe uwagi, teksty komentarze demaskują i obnażają charakter prowadzącej naprawdę tak trudno być w przyjaznych relacjach z 2 kobietą, włączają jej się tendencje rywalizacyjne. Pani psycholog z klasą i kulturą przyjmuje zachowanie prowadzącej. Z oczywistych względów Pani Starak może mieć poczucie wszechwładzy ale jej postawa wobec ekspertki jest żałosna. Dzisiejsze docinki p. Woźniak - Starak o zabraniu jej spinki i przekręcaniu nazwiska lub nominacji Małgorzaty Ochme słabe - nie wstyd jej przed całą Polską atakować publicznie 2 prowadzącą - gościa. Ciekawe czy też to zauważyliście?
  Olbrzymi plus dla Bartka Jędrzejaką stylowo stanął po stronie p. psycholog - mina Woźniakowej na jego riposte - bezcenna chociaż starała się uśmiechać sztucznie. Dobrze niech nie mobbinguje innych. Incydent pewnie nie zrobi na niej wrażenia, dokopie Bartkowi i Małgorzacie Ochme w następnym odcinku - mam nadzieję, że ludzie podniosą ten temat... tak apropo słabszych pani Woźniak - wstyd!!!

 • Gość: Polak

  Oceniono 36 razy 24

  TVN liczy głosy widzów w taki sam sposób, jak PiS policzy głosy w jesiennych wyborach do Sejmu.

  I każdych następnych.

 • Gość: Jaro

  Oceniono 27 razy 17

  Igor powinien odpaść. To cham i prostak.

 • Gość: Krystyna

  Oceniono 32 razy 14

  Dużo emocji , ale "tragiczne" są zachowania Igora , Radka i Olega ,obrzydliwie ustawiają się pod finał , nie zasługują na to skąd ci ludzie, Igora wypowiedzi na temat osób innych niż z "klanu" są nie z tego "świata" powinien mieć zwrócona uwagę i dawno powinien być wyrzucony w poprzedniej edycji takiego chamstwa nie było

 • Gość: Madzia

  Oceniono 54 razy 14

  HA HA HA! To wyjście było świetne. Mina Radka jak odpadła Iza bezcenna. Pato grupa przez tydzień znęcała się nad Łukaszem. Wielki brat utarł im nosa za karę. Łukasz bywa irytujący, ale nie można tak niszczyć drugiego człowieka.

 • Gość: Obserwatorka

  Oceniono 12 razy 12

  wyższościową - pewnie ma poczucie wszechwładzy szkoda, że nie poniesie konsekwencji kąśliwych i nie na miejscu uwag względem p. psycholog

 • Gość: ELO

  Oceniono 25 razy 11

  Był już czas na Izę, zaczęła knuć, obgadywać, starać się przypodobać grupie intelektualnych zer. Brawo Bartek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX