"Rolnik szuka żony". Łukasz oświadczył się Agacie w gondoli. "Jesteś tego pewien?"

"Rolnik szuka żony". Łukasz postanowił dłużej nie zwlekać i wyznać Agacie miłość. Kobieta zgodziła się zostać jego żoną.

Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" powoli dobiega końca. Już za tydzień uczestnicy będą musieli podjąć decyzję, czy chcą aby ich kandydatki na żony wprowadziły się do nich na stałe.

Oświadczyny w "Rolnik szuka żony"

Łukasz postanowił nie czekać i zdradził swoje zamiary względem Agaty jeszcze przed finałem. Rolnik zabrał kobietę na romantyczną randkę do Warszawy. Najpierw dwójka wybrała się na spacer po Łazienkach Królewskich. Potem wsiedli do gondoli. Tam Łukasz wręczył Agacie kwiaty, a następnie uklęknął przed nią.

Czy zrobisz mi tę przyjemność i spędzisz ze mną resztę życia? - spytał.
Jesteś pewien? - nie dowierzała Agata.
Tak, jestem pewien, bo cię kocham.

Agata zgodziła się. Podczas kolacji w Łazienkach, zakochani zaczęli snuć wspólne plany na przyszłość. Poruszyli nawet temat ciąży. 31-latka nie ukrywa, że marzy o tym, żeby mieć dzieci.

Będziesz mnie tak karmił, jak będę w ciąży? - pytała.
Oczywiście. Czekolada i ogórek kiszony po północy - śmiał się Łukasz.

Co ciekawe, wcześniej Agata wydawała się być nieco zdystansowana. Nie zaprosiła Łukasza do swojego domu, nie poznała go ani ze swoją liczną rodziną, ani z nikim z bliskich. Wizyta w rodzinne strony kobiety minęła im na zwiedzaniu i spacerowaniu.

Spodziewaliście się tego, że Łukasz tak szybko oświadczy się Agacie?