"Rolnik szuka żony". Łukasz oświadczył się Agacie w gondoli. "Jesteś tego pewien?"

"Rolnik szuka żony". Łukasz postanowił dłużej nie zwlekać i wyznać Agacie miłość. Kobieta zgodziła się zostać jego żoną.

Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" powoli dobiega końca. Już za tydzień uczestnicy będą musieli podjąć decyzję, czy chcą aby ich kandydatki na żony wprowadziły się do nich na stałe.

Oświadczyny w "Rolnik szuka żony"

Łukasz postanowił nie czekać i zdradził swoje zamiary względem Agaty jeszcze przed finałem. Rolnik zabrał kobietę na romantyczną randkę do Warszawy. Najpierw dwójka wybrała się na spacer po Łazienkach Królewskich. Potem wsiedli do gondoli. Tam Łukasz wręczył Agacie kwiaty, a następnie uklęknął przed nią.

Czy zrobisz mi tę przyjemność i spędzisz ze mną resztę życia? - spytał.
Jesteś pewien? - nie dowierzała Agata.
Tak, jestem pewien, bo cię kocham.

Agata zgodziła się. Podczas kolacji w Łazienkach, zakochani zaczęli snuć wspólne plany na przyszłość. Poruszyli nawet temat ciąży. 31-latka nie ukrywa, że marzy o tym, żeby mieć dzieci.

Będziesz mnie tak karmił, jak będę w ciąży? - pytała.
Oczywiście. Czekolada i ogórek kiszony po północy - śmiał się Łukasz.

Co ciekawe, wcześniej Agata wydawała się być nieco zdystansowana. Nie zaprosiła Łukasza do swojego domu, nie poznała go ani ze swoją liczną rodziną, ani z nikim z bliskich. Wizyta w rodzinne strony kobiety minęła im na zwiedzaniu i spacerowaniu.

Spodziewaliście się tego, że Łukasz tak szybko oświadczy się Agacie?

Więcej o:
Komentarze (82)
"Rolnik szuka żony". Łukasz oświadczył się Agacie. "Jesteś tego pewien?"
Zaloguj się
 • Wojciech Walczak

  Oceniono 24 razy 24

  Gość ma tylko jedna koszule już 2 odcinek w tej samej występuje. Oddycha jakby miał astmę więc jak wykituje to żona odziedziczył ta jedna koszule.

 • Gość: Mike

  Oceniono 26 razy 22

  Marek jest nieszczęśliwy, a Krzysztof niedorozwinięty. Cyrk na kółkach 😁

 • Gość: gość

  Oceniono 24 razy 18

  To jej pytanie "czy będziesz mnie karmił jak będę w ciąży?" to tak głupie, że głupszego nie było. Facet się jej oświadcza, wyznaje miłość a tu takie coś. To znaczy nawet jakby nie wiem jak kochał to jak będzie w ciąży to może o nią nie dbać czy co. Chciała być kokietką ale wyszło debilnie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 23 razy 17

  cham z marka-- niech sie leczy u psychiatry co za idiota???? nie normalne zachowania!!!!

 • Gość: Monia

  Oceniono 21 razy 17

  MAREK? To psychicznie chory człowiek, bez taktu, intelektualno- kulturalny ignorant. Kobiety...jak najdalej od niego

 • Gość: Jdhgsj

  Oceniono 15 razy 13

  Jestem z tej samej miejscowości co Łukasz chociaż już tam nie mieszkam od 10 lat. Do powiedzenia mam tylko,że to ostatni cham i prostak. Żona w nocy uciekała od niego z dwójką dzieci bo bała się jego reakcji. Jego osoba była pośmiewiskiem przez długie lata. No cóż. Ale przecież teraz jest sławny..

 • Gość: Iwa

  Oceniono 19 razy 11

  Mam piecdziesiac lat i takiego grubego spoconego nie wzielabym teraz. Poza tym od poczatku wybral a tamtej w glowie przewracal, bo wiedzial,ze jest malo atrakcyjnym gosciem i w razie czego to zostalaby mu tamta. Obrzydliwy gosc, nie chodzi juz tylko o urode, ale o jego zachowanie. Podsumowujac bardzo nieciekawy, spocony gosc

 • Gość: Ula

  Oceniono 13 razy 11

  Coś to szybko poszło, ale zgodziła się więc kocha, a to najważniejsze.
  Marek dziwny, dobrze, że tak to się skończyło ciężki człowiek. A Krzysztof - życie to nie bajka - no cóż nie pykło, ale w końcu się przyznał, więc plus dla Cb. Ewelina super napewno znajdzie swoją drugą połowę, trzymam kciuki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX