"Przyjaciółki". Już jutro finał sezonu! Zuza ze względu na chorobę jednak nie weźmie ślubu? Mamy zdjęcia

"Przyjaciółki". W czwartek ostatni odcinek 12 sezonu. Co wydarzy się w finale?
Zobacz wideo

"Przyjaciółki". W najbliższy czwartek stacja wyemituje finałowy odcinek 12. sezonu. Nie zabraknie wrażeń, a atmosfera tylko bardziej się rozgrzeje.

"Przyjaciółki" - finałowy odcinek. Co się wydarzy?

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) w ostatnim odcinku dowiedziała się od policjantów, że jej mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie żyje. Co się stało z jej mężem? W trudnych chwilach będzie mogła liczyć na wsparcie Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska).

"PRZYJACIÓŁKI" - FINAŁ SEZONU. ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Patrycja wróci do Wiktora (Paweł Deląg)? Może się okazać, że rozwód wcale nie skreślił ich miłości. Kiedy fryzjerka nie pojawi się w pracy, jej teściowa Ela (Elżbieta Jarosik) zorientuje się, że powodem jest były mąż Patrycji.

Odrodzony związek Patrycji i Wiktora zdecydowanie nie spodoba się Wice (Roma Gąsiorowska), która nie przestaje knuć i mieszać w życiu reszty bohaterek.

"Przyjaciółki". Zuza jednak nie weźmie ślubu?

Ślub Zuzy (Anita Sokołowska) i Janka (Marek Bukowski) stanie pod znakiem zapytania. Zuza jest coraz bardziej osłabiona chorobą. Lekarz wyzna, że nie mogą podać jej kolejnej chemii. Nie wiadomo czy jej stan zdrowia pozwoli Zuzie na stanięcie na ślubnym kobiercu.

Finałowy odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek" w czwartek 22 listopada o 21:10 w Polsacie. Będziecie oglądać?

MT

Więcej o: