TVN nie chciał wyemitować tego odcinka "Kuchennych rewolucji". To przed tą restauracją napadnięto Gessler! Pominięto jednak istotny szczegół

"Kuchenne rewolucje". Podczas nagrań w Łodzi Magda Gessler została ponoć zaatakowana przez dwóch napastników. Nasze źródło donosi, że stacja TVN zastanawiała się, czy w ogóle wyemitować ten odcinek. Ostatecznie w relacji z przeprowadzanych zmian pominięto ten istotny szczegół.

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" przedstawiono historię właścicieli restauracji "Włoszczyzna" mieszczącej się w Łodzi. Jak donosi nasz informator, to właśnie przed tą knajpą podczas nagrań zaatakowano Magdę Gessler. 

O całym zajściu informował także "Express Ilustrowany".

Mężczyźni w wieku ok. 35-40 lat rzucili się na nią z pięściami. Na szczęście w porę zareagował ochroniarz pani Magdy, który odepchnął agresorów - informował portal.

Kiedy kontaktowaliśmy się wówczas z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, usłyszeliśmy, że restauratorka nie została zaatakowana, a interwencja przy ul. Piotrkowskiej 16 dotyczyła zakłócania ciszy i spokoju przez osoby zgromadzone przed lokalem. 

"Kuchenne rewolucje" w restauracji "Włoszczyzna" w Łodzi

Coś jednak musiało być na rzeczy, gdyż stacja ponoć intensywnie zastanawiała się nad emisją tego odcinka. 

Wiem z wiarygodnego źródła, że TVN długo się zastanawiał, czy wyemitować ten odcinek. Jest za ostry i sama Gessler bardzo nalegała, żeby odcinek nigdy się nie ukazał - zdradzał nasz informator.

Fani Gesslerowej z zapartym tchem czekali więc na finał całej akcji. Jak się jednak okazało, stacja pominęła ten jakże istotny szczegół. W relacji odcinka nie było nic o interwencji policji.

A wy, oglądaliście ten odcinek?

MM

Więcej o:
Komentarze (38)
"Kuchenne rewolucje". TVN nie chciał wyemitować tego odcinka. Pominięto w nim istotny szczegół
Zaloguj się
 • Gość: maq

  Oceniono 15 razy 13

  Czy jest jakiś obowiązek, przymus zapraszania jej? Wiedzą jakie show robi a więc jak zapraszają sami to jednocześnie akceptują warunki prowadzącej rewolucje - jak nie to spadać!

 • Gość: kubalonka

  Oceniono 29 razy 11

  Przetałam oglądać ten program już 3 latatemu ,ponieważ nic nie wnosi ,scenariusz był cały czas taki sam,pierwsze rzucanie garami ,przkleństwa, brud a otem wszystko cudownie,a po jakimś czasie przeważnie plajta knajpy,i to byłoby tyle.

 • tilow3

  Oceniono 20 razy 6

  Nie lubię tego programu z kilku względów, ale jedno jest dla mnie szczególnie istotne. Mam znajomych restauratorów i każdy z nich powtarza jak mantrę "nie kombinujesz w tym biznesie? nie zarabiasz!" Dlatego wydaje się mi, że program oparty na formule - ratujemy coś co albo upada, albo zle funkcjonuje, i robimy z tego coś dochodowego za sprawą drogiego, ale smacznego gotowania wg. mnie nie może się sprawdzić. Nie da się zmienić nawyków Polaków a średnio za obiad nikt nie wyda więcej niż 20 zł. Drożej? owszem, ale to już jest rynek opanowany i nie wymaga interwencji pani Gessler. Zresztą, ci co prowadzą poważne knajpy, z politowaniem patrzą na jej doradztwo. Dlatego wiem z pewnością, że cały ten zgiełk pt. "kuchenne rewolucje" to nic ponad to, że to telewizyjny bubel reżyserowany i pewnie jakoś tam inspirowany życiem, ale chyba nie do końca. Byłem kiedyś w restauracji po "rewolucjach" za talerz zupy pomidorowej, nie chciało mi się płacić 15 zł. tak po prostu, bo niekoniecznie drogo musi znaczyć smacznie.

 • Gość: Leszek

  Oceniono 11 razy 5

  Dziwie się jak można oglądać tak żałosne pierdoły

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 4

  można panią Magdę lubić lub nie, ale odkąd są Rewolucje ja do knajp NIE chodzę. W każdej porażający s y f i nie sposób zaprzeczyć faktom rejestrowanym przez kamery. Jak ma p Magda mówić ? na syf, na podłe najgorszej jakości mięso, którym właściciele chcą klientów karmić jeszcze sobie ceny wysokie winszują. To co robi Pani Gessler i za co jej chwała, powinien robić SANEPiD. REGULARNIE. Ja rozumiem, że ktoś z przypadku do biznesu, życie jest tylko życiem ale k......syf mieć po kątach jeszcze bezczelnie się zapierać że nie, mimo że gołym okiem syf widać, no to tacy ludzie powinni mieć zakaz wykonywania zawodu. Obrzydzenie na samą myśl o takich knajpach bierze.

 • Gość: Babcia

  Oceniono 6 razy 4

  Eh bandyci są wszędzie do więzienia dać nauczkę .Nie podoba się Pani Magda ?nie zapraszać i juz .

 • Gość: szambonurek

  Oceniono 17 razy 3

  A później się okaże, że nie oni ją napadli lecz przechodzili spokojnie a Gesslerowa kazała im spier..ć bo tu się kręci szoł, no to oni zaczęli pyszczyć. I na tym się skończyło. Podobnie Mucha: nie ją napadli lecz ona na kogoś. Nie nazywajmy szamba perfumerią.,

 • Gość: franka

  Oceniono 4 razy 2

  dziekujcie ze jest ktos taki jak P.M.Gessler,w koncu zobaczylismy jak nas karmia i co maja wkuchni a to czy ona sie promuje czy nie to ma najmniejsze znaczenie,niech was zazdrosc nie zjada bo to ciezka praca jaka wykonuje P.Gessler.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX