"Przyjaciółki". Patrycja decyduje się na ciążę, żeby uszczęśliwić Wiktora. A on... wda się w romans

"Przyjaciółki". Patrycja zaryzykuje swoje życie dla Wiktora. On zamiast to docenić, będzie flirtować z Wiką.

"Przyjaciółki": co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Patrycja (Joanna Liszowska) zdecydowała się na kolejną ciążę. Dobrze wie, że ryzykuje własnym życiem, jednak dla ukochanego Wiktora (Paweł Deląg), chce to zrobić. On wyznaje, że chce też zaadoptować Mikołaja, syna z poprzedniego związku Patrycji. Fryzjerka podzieli się tym pomysłem z Elą (Elżbietą Jarosik), która się temu sprzeciwi.

Wiktor już nie raz udowodnił, że nie jest odpowiednim kandydatem na męża... Para zaprosi do siebie Adama (Jan Wieczorkowski) i Wikę (Roma Gąsiorowska). Adwokat zacznie z nią flirtować! Czy niewinny flirt przerodzi się w romans?

Nie lepiej dzieje się u Zuzy (Anita Sokołowska), która zostanie sama ze swoim synem, Grzesiem. Janek (Marek Bukowski) zniknie bez słowa, a Zuza dowie się, że jej ukochany poznał prawdę o tym, kto jest biologicznym ojcem Grzesia! 

A co u Ingi (Małgorzata Socha)? Zostanie posądzona o romans z Zółkowskim (Kamil Maćkowiak), swoim szefem. Była żona mężczyzny urządzi im scenę zazdrości w banku.

Losy bohaterek serialu "Przyjaciółki" możecie śledzić w czwartki na antenie Polsatu, o godzinie 21:10.

MT

Więcej o: