Nowości do manicure

Zadbane i piękne dłonie są naszą wizytówką. A perfekcyjnie wykonany manicure to podstawa. Na rynku pojawiły się dwie nowości, które ułatwiają nam pielęgnację paznokci

Zdarza Ci się malować paznokcie w ostatniej chwili przed wyjściem? W pośpiechu wystarczy jeden nieostrożny ruch i cała praca na nic. Z pomocą przychodzą nam przyspieszacze schnięcia lakieru. Wystarcza kilka kropli, a lakier schnie i utwardza się w ciągu jednej do kilku minut, w zależności od preparatu. Specyfik m a jeszcze jedną zaletę - tworzy na powierzchni paznokci specjalną, błyszczącą powłokę, która chroni paznokcie i dodatkowo zabezpiecza lakier przed ścieraniem i odpryskiwaniem. (Bell, ok. 13zł/ 10ml, Vipera ok 9zł/12ml)

A teraz coś wyjątkowo przyjemnego. Charakterystyczny, chemiczny zapach lakieru towarzyszący ich malowaniu to już przeszłość. Na tę drobną uciążliwość, znalazła rozwiązanie firma Revlon. Tej wiosny postanowiła wprowadzić na rynek nie tylko nowe kolory lakierów, ale także ich zapachy. Piękna woń lakierów o nazwie Scents of Summer ma być wyczuwalna nie tylko w trakcie malowania, ale jeszcze do kilku dni po jego nałożeniu! A czym będą pachniały? Z tym, co kojarzy się z latem, swoboda i luzem. W wiosennej kolekcji znajdziecie siedem zapachów w siedmiu najmodniejszych w tym sezonie kolorach. Lakiery pachnieć będą między innymi morską bryzą, gumą do żucia, owocami: brzoskwinią, kokosem, mango i papają. Producent obiecuje, że oprócz pięknych kolorów i zapachów, lakiery są wyjątkowo trwałe dzięki specjalnemu filmowi ochronnemu, a kolory niezwykle wyraźne i nasycone dzięki zastosowanym w lakierach proteinom jedwabiu. Ich cena to cena 19,99 zł.

Masz ochotę wypróbować którąś z nowości?

Więcej o: