Joanna Racewicz wróci do TVP? Ma poprowadzić "Pytanie na śniadanie". Jest komentarz stacji

Joanna Racewicz będzie gospodynią programu "Pytanie na śniadanie"? TVP odniosło się do tych pogłosek.

Joanna Racewicz była wieloletnią prowadzącą "Panoramę". Kilka miesięcy temu opuściła jednak program i pożegnała się z widzami na wizji. Stała się tym samym kolejną ofiarą "dobrej zmiany", jaka przyszła do telewizji.

Serwis Wirtualnemedia.pl napisał, że dziennikarka powróci jednak do TVP i poprowadzi poranny format "Pytanie na śniadanie".

Jak udało nam się dowiedzieć, Joanna Racewicz będzie współprowadziła „Pytanie na śniadanie” w parze z Tomaszem Tylickim, który wcześniej był w programie reporterem - czytamy tam.

Informacji zaprzecza jednak Magdalena Łobodzińska, rzeczniczka TVP.

Ja znam tę informację tylko z "Wirtualnych mediów". Na razie telewizja dementuje ją - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Dodała, że jeżeli będzie coś w tej sprawie wiadomo, to TVP wyda w tej sprawie oświadczenie. Czyli czekamy.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (12)
Joanna Racewicz wróci do TVP? Ma poprowadzić "Pytanie na śniadanie". Jest komentarz stacji
Zaloguj się
 • Gość: dorota sadzik

  Oceniono 2 razy 2

  Joanna Racewicz wyjątkowo nie nadaje się do prowadzenia programów na wizji.
  W PnŚ ma minę osoby, które bardzo się wywyższa, patrzy pogardliwie na gości.
  Nienawidzę jej miny i całej jej.
  Krótki ale szczery komentarz.

 • Gość: raw

  Oceniono 2 razy 2

  ależ poziom artykułów, ofiara dobrej zmiany? wróci do TVP? przecież ona jest cały czas w TVP i w artykule na wirtualnych mediach macie to napisane, albo nie umiecie czytać albo kłamiecie i manipulujcie DNO

 • Gość: jurek nz

  Oceniono 1 raz 1

  kto zrobil za komuny majatek czy jakies inwestycje to znaczy nie byl obojentny kazdy sam decyduje o swojej przrzyszlosci .w kraju gdzie np k-kozle paru niwidomych chcac miec wladze nad spoldzielnia niwidomych doprowawdzaja ja do likwidacji kikaset rodzin niwidomych jest zagrozona egzystecja .

 • Kasia Kowalska

  0

  Skoro nie wszystkie honoraria za występy nie opodatkował,to trudno,żeby mógł dostać wysoką emeryturę.My dzisiejsi emeryci całe życie płaciliśmy składki emerytalne i mamy po 15oo zł a on nabijał w tym czasie kapsę i teraz ma pretensje,że z emerytury by umarł.Trzeba było płacić składki.Teraz pretensje.Taki bogaty jak on jest ,nie musi się martwić o swoją emeryturę.

 • jerzy kolasinski

  0

  dlaczego nie zamieszczacie moich komentarzy to skandal w polsce nie ma cenzury ogłosił to były prezydent komorowski

 • jerzy kolasinski

  0

  to ten co mówił że za komuny można było żyć nie mając pieniędzy i miał świętą rację niech się teraz modli o powrót komuny którą zwalczał i dzięki niej zrobił karierę bo bez komuny był by nikim

 • jerzy kolasinski

  0

  to ten co powiedział że za komuny można żyć nie mając pieniędzy i miał rację to niech się teraz modli żeby komuna wróciła bo dzięki niej zrobił karierę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX