Joanna Przetakiewicz spędzała Święta w Stanach. Wiemy, co (a raczej kogo) dostała po choinkę!

Joanna Przetakiewicz ma nowego kolegę.

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Jesteśmy przekonani, że zapracowanej Joannie Przetakiewicz jej kilka dni urlopu minęło w mgnieniu oka. Właścicielka marki La Mania na Święta poleciała do Stanów, gdzie została aż do Nowego Roku. Właśnie wróciła do Polski. W samolocie powrotnym spotkał ją młody projektant marki streetowej Rebell (znanej m.in. z popularnych czapek z napisami np. Hi Mom). Wspólne zdjęcie pokazał na Facebooku:

Joanna Przetakiewicz, RebellJoanna Przetakiewicz, Rebell Screen z Instagram.com/bartorebell Screen z Instagram.com/bartorebell

W drodze samolocie z Nowego Jorku - napisał na swoim Facebooku projektant. - Zawsze dobrym pomysłem są rozmowy o wspólnym biznesie z mądrą i seksowną Joanną Przetakiewicz. LaRebell? Do zobaczenia wkrótce, baby!

Joanna Przetakiewicz nie była sama w samolocie. W ramionach przez cały czas trzymała uroczego szczeniaka. Właścicielka La Manii dostała psiaka pod choinkę. Uroczy prezent?

Joanna Przetakiewicz, piesJoanna Przetakiewicz, pies Screen z Instagram.com/bartorebell Screen z Instagram.com/bartorebell

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.