Tylko u nas! Znamy najbliższe plany zawodowe finalistek "Top Model"!

Finalistki  "Top Model" robią karierę za granicą.

To jest ich czas! Dziewczyny z " Top model " wiedzą, jak wykorzystać swoje 5 minut. Jak udało nam się dowiedzieć, kilka z nich ma naprawdę napięty grafik.

Olga Kaczyńska w ostatnim czasie intensywnie pracowała w Tel Avivie, gdzie zrobiła kilka dużych edytoriali. Obecnie jest w Australii i pracuje dla agencji "Chic". Chodziła aż na 11 pokazach na tamtejszym Fashion Weeku - powiedziała nam Zuza Romuk- Wodoracka z agencji D'Vision, która reprezentuje wszystkie finalistki show.

Olga Kaczyńska.Olga Kaczyńska. Fot. Mariusz Mac

Na brak zajęć nie narzeka też Joanna Kudzbalska, która odpadła z programu tuż przed finałem 2. edycji show.

Asia poleciała niedawno do Mediolanu. Chodzi na castingi i bierze udział w sesjach foto, Za kilka dni dołączy do niej Vera Suprunenko, która w czerwcu z kolei, razem z Olgą Kaczyńską, wystąpi na pokazie znanego polskiego projektanta - zdradziła Plotek.pl Romuk-Wodoracka.

Joanna Kudzbalska.Joanna Kudzbalska. designscene.net

Coraz lepiej w świecie mody radzi też sobie zwyciężczyni 1. edycji show, Paulina Papierska. Choć wydawało się, że jej kariera już nie nabierze rozpędu, modelka dostała właśnie całkiem niezłe zlecenie.

Paulina leci do Paryża! Będzie tam miała zdjęcia do kampanii popularnego producenta obuwia - dowiedzieliśmy się.

Paulina Papierska.Paulina Papierska. mat. prasowe TVN /East News

Jak widać, niektóre uczestniczki potrafiły skorzystać z udziału w "Top model". Ciekawe, czy w 3. edycji show też wezmą udział dziewczyny, które po zakończeniu programu osiągną sukces za granicą.

Oldżi

Zobacz także:

Najlepsze sesje finalistek "Top Model"

Olga Kaczyńska pracuje, a reszta baluje

"Top Modelki" na pokazie Deni Cler. Jak wypadły?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.