Te okładki przyniosły im pecha

Gwiazdy dzielą się prywatnym życiem na okładkach. Niektórym nie wychodzi to na dobre.
Gwiazdy na okładkach. Gwiazdy na okładkach. Okładki pism.

Pechowe okładki

Szczęśliwymi chwilami i sukcesami zawsze najchętniej dzielą się z nami gwiazdy. Często pod wpływem emocji podkreślają o sile swojego uczucia, przy okazji zarabiają na tym niemałe pieniądze. Zebraliśmy kilka okładek, które kiedyś świadczyły o szczęściu gwiazd, a dzisiaj... pewnie nawet nie chcą ich oglądać. Zobaczcie.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak

W "Vivie" wszyscy dowiedzieli się jak bardzo są zakochani. Pierwszy wywiad i pierwsza wspólna oficjalna sesja. Krzysztof Ibisz i Anna Nowak dzisiaj już pewnie nawet o tej okładce nie pamiętają.

Edyta Górniak i Robert Kozyra

"Viva" wzięła pod lupę kwitnącą miłość Edyty Górniak i Roberta Kozyry. Na krótko. Kilka miesięcy po publikacji para już nie była razem.

Ich Troje

Trójka zakochanych członków Ich Troje. Michał Wiśniewski z Mandaryną, Jacek Łągwa z partnerką i Justyna Majkowska z Błażejem Szychowskim. Dzisiaj żadne z nich nie jest już razem.

Ola Szwed i Robert Stockinger

Ola i Robert razem opowiadali o sztuce kochania na swoim przykładzie. Jako para przykładem dla innych być już raczej nie mogą...

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

Kiedy Alicja zobaczyła Collina od razu wiedziała, że jest idealnym materiałem na męża i ojca, o czym podkreślała w polskich i zagranicznych mediach. Teraz ma chyba odmienne zdanie...

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Po katastrofie w Smoleńsku Marta Kaczyńska opowiadała o tym, że układa życie na nowo. W mediach zawrzało, że świeżo po tak tragicznych wydarzeniach córka prezydenta zdecydowała się na sesję zdjęciową i "luźny" wywiad. Dzisiaj nie ukrywa się faktu, że Kaczyńska i Dubieniecki są bliscy rozstania. A może nawet już się rozstali?

Mrs. Crystal

Miało być wesele z wielką pompą, tortem i szeregiem "koleżanek" z branży, a wyszło wielkie fiasko. Z wesela Crystal i Hefnera została tylko pamiątkowa okładka Playboya, która miała być medialnym uczczeniem szczęśliwej chwili (byłej) pary.