Złote myśli Dody w "Glamour"

Co powiedziała w wywiadzie?
Doda. Doda. SCAN Z CZERWCOWEGO GLAMOUR

Złote myśli Dody

Każda jej wypowiedź porusza rozum. Ciężko o banał mając do czynienia z niebanalną osobowością. Nie musi uczyć się swoich tekstów na pamięć, ani pracować nad nimi w towarzystwie speców od PR. Zawsze jest tylko sobą. Nie jest dla każdego. Mowa oczywiście o Dodzie, która w wywiadzie dla czerwcowego numeru "Glamour" sprzedała garść, a nawet dwie, swoich złotych myśli. Sprawdźcie jakich.

Doda Doda KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O pozorach

Niedawno rozmawiałam ze znajomym, wpadł mi w oko. Był przekonany, że biorę udział w orgiach, przed śniadaniem wstrzykuję sobie heroinę w żyłę i jestem mega wyluzowana w temacie poligamii. Jest odwrotnie!
Doda Doda KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O regenrowaniu sił podczas snu

Bardzo nie lubię jak ktoś ze mną śpi i jest przy mnie rano. Człowiek to też zwierzę. Znasz jakieś zwierzę, które śpi z drugim splecione w pozycji Kwiatu Lotosu? Wiszenie na sobie to destrukcyjne wysysanie energii.
Doda Doda KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O energii

Żywię się tym, co innych często niszczy. Adrenalina, spontan dają mi niezwykłą energię.
Doda i Nergal. Każde z nich oskarżono o obrazę uczuć religijnych. Z tej dwójki to Doda została przez sąd skazana. Doda i Nergal. Każde z nich oskarżono o obrazę uczuć religijnych. Z tej dwójki to Doda została przez sąd skazana. KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O związkach

Opór mnie bardzo zniechęca. Jestem bardzo namiętna, płynę na fali. Nie jestem konserwatywna, ale lubię jak coś się dzieje, jest filmowo, bajkowo.
Doda na kocnercie Doda na kocnercie KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O wymaganiach koncertowych

Do garderoby wchodzę pięć minut przed koncertem, przypinam odsłuch, wypijam łyk wody i idę na scenę. Żywioł, temperament, spontaniczność - to ja. Jestem bardziej typem gladiatorki niż pięknisi.
Doda w samochodzie Doda w samochodzie KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O prywatności

Jestem zahartowana, przyzwyczajona, ale dla kogoś kto wchodzi w świat show-biznesu, odzieranie z prywatności jest potwornie trudne.
Doda, Maja Frykowska, uścisk Doda, Maja Frykowska, uścisk KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O uścisku dłoni

Rodzice mnie uczyli, żeby rękę podawać zdecydowanie. Na dzień dobry daję do zrozumienia, z kim ma się do czynienia.
Doda z rodzicami Doda z rodzicami KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O rodzinie

Utrzymuję rodzinę od dziesięciu lat i bardzo się z tego cieszę. Super jest spełniać marzenia rodziców. Wolę wydać na remont ich domu niż na buty. Które i tak kupię.
Fani Dody Fani Dody KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O fanach

Wszyscy moi fani mają ołtarzyki. Gdziekolwiek mnie zapraszają, zawsze widzę ten sam obrazek: zdjęcie, girlandy, świeczki. Wszystko co robię, robię dla nich.
Doda Doda KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O niepowtarzalności

Nigdy nie mierzę się polska miarą. Zawsze będę odstawać i słyszeć, że nie warto tak się męczyć, bo tego nie docenią. Nie szkodzi, robię to dla siebie. Masz dwie opcje. Możesz modlić się za mnie albo do mnie.
Doda Doda KAPIF/WWW.KAPIF.PL

O ograniczeniach

Jestem obywatelem wszechświata. Nie potrzebuję do szczęścia schabowego i pani w "Żabce" mówiącej po polsku. Jestem wolna, mogę robić, co chcę.
Doda Doda SCAN Z CZERWCOWEGO GLAMOUR

O sobie samej

Nigdy nie byłam dosłowna. Nie jestem dla każdego.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.