Najlepiej ubrani na lanserskiej imprezie

Najlepsze kreacje na imprezie "MAC Wonder Woman".

Najlepiej ubrani

Na imprezie "MAC Wonder Woman" pojawiło się sporo gwiazd. Sławy zaszalały ze stylizacjami i niektórym naprawdę się udało. Wybraliśmy pięć naszym zdaniem najlepszych. Zobaczcie kto i w co się ubrał.

Paulina Sykut

Paulina Sykut stawia na bezpieczne stylizacje, ale jednocześnie nie brak jej modowej wyobraźni. Asymetryczna kreacja idealnie na niej leży. Skromne połączenie ze skórzanym paskiem ma w sobie mnóstwo uroku. Jesteśmy pełni podziwu dla modowego wyczucia Pauliny. Trudno u niej znaleźć jakąś wpadkę.

Natalia Jaroszewska

Uwielbiamy styl Natalii Jaroszewskiej. Z sukienkami o wyrazistym wzorze należy uważać, ale w tym przypadku nie ma najmniejszej wątpliwości, że się udało. Skórzane sandały doskonale pasują do góry. Miedziany kolor torebki idealnie komponuje się z odcieniami sukienki. Jednym słowem wszystko super!

Edyta Herbuś

Tancerka a ostatnio aktorka po powrocie z Hollywood stawiała na powłóczyste kiecki bardziej pasujące do monumentalnych gal. Na szczęście Edyta Herbuś dość szybko zweryfikowała swoje poglądy i wróciła do modowego mistrzostwa. Kolejna kreacja z wyrazistym wzorem. Co prawda nie oszałamia tak jak kreacja Jaroszewskiej, ale ma swój urok. Natomiast połączenie jej z czarnymi, mocnymi butami to strzał w dziesiątkę. I za to miejsce na naszej liście modowych hitów wieczoru.

Ada Fijał

Ileż trzeba było próśb i błagań, by Ada Fijał skończyła ze stylem landryny z lat 40, 50 czy jakichkolwiek innych. Wreszcie wygląda jak kobieta nowoczesna. Znakomita sukienka o prostym kroju i ciekawym wzorze sprawiła, że Ada ukazała nam się jako zupełnie nowa osoba. Całość dopełniają wysokie kozaki o modnym kroju, duża brązowa torebka i skromny wisiorek. Oby tak dalej. A tak na marginesie podoba nam się również makijaż Ady. Super!

Dorota Gardias

Stylizacje Doroty Gardias jakoś do tej pory nas nie przekonywały. Teraz też mieliśmy wątpliwości, ale po dłuższym zastanowieniu postanowiliśmy umieścić prezenterkę na naszej liście. Wszystko prze koronkową kreację, która ma w sobie wiele uroku i na Gardias wygląda wręcz idealnie. Do tego połączenie z brązowymi kozakami, to bardzo dobry pomysł.

Więcej o: