Plejada gwiazd na Viva Comet

.

Viva Comet 2011

Dziś o 17.30 rozpoczynamy TRANSMISJĘ NA ŻYWO z "Viva Comet 2011", a dokładniej z czerwonego dywanu. O 20.00 rozpoczniemy relację na żywo z samej imprezy. A kto dziś wystąpi? Zobaczcie!

Monopol

Monopol to taneczny, melanżowo-balangowy projekt Jędkera Realisty oraz Roberta M. wspartych przez niejaką Kasiarzynę oraz produkcje Olka HiFi. Utwór nieźle namieszał na polskich listach, a sam zespół może namieszać na dzisiejszej gali.

Afromental

Afromental uraczył nas w tym roku znakomitym singlem "Rock'&Rollin' Love" i jeszcze lepszym teledyskiem. Co panowie zaprezentują na Cometowej scenie? Pewnie mnóstwo rockowo popowej energii. Pisk dziewczyn gwarantowany.

Robert M

Mimo że żadnego swojego przeboju nie napisał osobiście, to jednak chętnie się pod nimi podpisuje. Rytmiczne kawałki zrobiły sporą furorę na listach przebojów. Dostał kilka nominacji do "Comet" i całkiem możliwe, że okaże się największym zwycięzcą gali. Czasami tak bywa...

Volver

Tomek Lubert i Mariusz Totoszko to specjaliści od rockowych ballad. To potrafią najlepiej i chwała im za to! Dziś wystąpią na żywo. Ostrzegamy! Gdy Mariusz śpiewa refren, możliwe omdlenia zakochanych fanek...

Stachursky

Stachursky zamierza dziś zaśpiewać piosenkę "Kocham cię, kochanie moje" z repertuaru zespołu Manaam. Czy to będzie dobra interpretacja czy raczej profanacja, ocenimy po występie.

Ewa Farna

Gdy Ewa Farna pojawia się na scenie wiadomo, że będzie głośno. Piosenkarka lubi zaszaleć. Czy dziś da z siebie wszystko?

Doda

Występ Dody zapowiadany jest jako największa atrakcja wieczoru. W poniedziałek już ujawniliśmy, że gwiazda przygotowywała się do niego bardzo sumiennie. Wynajęła nawet uznanego magika, Marcina Muszyńskiego, który pomoże jej... lewitować. Do tego na scenie mają pojawić się elfy-androidy. Jednym słowem, będzie CZAD.

Inna

Rumuni po raz kolejny pokażą Polakom jak powinna wyglądać gwiazdka XXI wieku. Na gali Viva Comet 2011 gwiazdą będzie Inna. Piosenkarka ma na koncie kilka przebojów, które śpiewał cały świat, m.in. "Hot" czy "Amazing". Będzie w Polsce po raz kolejny.

Więcej o: