Przyznali się do botoksu

.

Edyta Górniak

Górniak przyznała się, że kiedyś wstrzyknęła sobie botoks w usta. Ale nie wyglądało to ładnie. Botoks Edyty skrytykowała nawet Superniania - Dorota Zawadzka.

Patrzę na Edytę, która BYŁA kiedyś piękną dziewczyną i smutno mi.. ona ma DOPIERO 38 lat..... Botoks jej nie służy - napisała na swoim profilu na facebooku.

 

Miała rację?

Nicole Kidman

Długo nie przyznawała się, że próbowała oszukać starość. W końcu pękła i przemówiła:

Próbowałam wielu rzeczy, ale oprócz ćwiczeń i dobrej diety, prawie nic nie działa. Próbowałam nawet botoksu, ale nie spodobało mi się, jak potem wyglądała moja twarz. Teraz już go nie używam i mogę z powrotem ruszać czołem.

Anna Popek

Anna Popek przyznała się ''Twojemu Imperium'', że funduje sobie zastrzyki z botuliny.

To naprawdę fajny produkt, byle zachować przy tym umiar i zdrowy rozsądek - powiedziała. 

Joanna Kurowska

W programie ''Między kuchnią a salonem'' wyznała, że ma za sobą zabieg mezoterapii (wstrzykiwanie w skórę kwasu hialuronowego oraz witamin) i regularnie używa botoksu.

Tomasz Jacyków

Jacyków pozwolił się nawet sfotografować podczas zabiegu wygładzania zmarszczek, by przełamać tabu i udowodnić, że botoks to nic złego.

Madonna

Oprócz czoła i policzków pełnych botoksu, kolagenowych ust Madonna wiecznie poddaje się jakimś operacjom, zabiegom podnoszącym powieki, laserowemu usuwaniu zmarszczek... I wydaje na ten cel fortunę. Widać?

Sylvester Stallone

Od botoksu nie stroni ani Sylvester, ani jego mama. Kto wie, może nawet razem uczęszczają na zabiegi...

David i Victoria Beckhamowie

David Beckham, podobnie jak jego żona Victoria, ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Dlatego oboje stosują kuracje botoksem.

Tori Spelling

Ta pani najczęściej jest podawana przez kolorówki jako przykład botoksoreksji - uzależnienia od botoksu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.