Aktorzy "Świata według Bundych" zmienili się nie do poznania. Największą metamorfozę przeszła serialowa Peggy

"Świat według Bundych" robił w latach 80. i 90. prawdziwą furorę. Od emisji popularnego serialu minęło kilka dekad, a my patrzymy, jak zmienili się aktorzy wcielający się niegdyś w głównych bohaterów sitcomu. Metamorfoza Katey Sagal jest spektakularna.
Ed O'Neill jako Al Bundy Ed O'Neill jako Al Bundy screen Youtube

Ed O'Neill jako Al Bundy

Ed O'Neill zagrał we wszystkich odcinkach serialu "Świat według Bundych". To właśnie dzięki roli zabawnego Ala zdobył międzynarodową popularność i był dwukrotnie nominowany do Złotego Globu. Jego największą pasją jest Jiu-Jitsu, a zdobycie czarnego pasa uznaje za jedno z najważniejszych osiągnięć. 

To największe osiągniecie w moim życiu, nie licząc dzieci.

W ostatnich latach możemy podziwiać jego aktorskie zdolności w amerykańskim serialu komediowym "Współczesna rodzina". O'Neill wciela się w postać Jaya Pritchetta, głowy rodziny Pritchett.

Katey Sagal jako Peggy Bundy Katey Sagal jako Peggy Bundy screen Youtube, Instagram/ @kateylous

Katey Sagal jako Peggy Bundy

Katey Sagal przeszła spektakularną metamorfozę wizualną. Jako Peggy dała się poznać w bujnej rudej czuprynie i w dość kiczowatych stylizacjach, jednak prywatnie to prawdziwa kobieta z klasą. Aktorka wyznała, że miała kiedyś problem z nadużywaniem tabletek odchudzających, a przesadna dbałość o urodę była wynikiem wychowywania się w hollywoodzkim otoczeniu. 

Gdy miałam 12 lat, mieszkałam w tym samym budynku co Judy Garland. Jej córka Lorna Luft i ja byłyśmy koleżankami z sąsiedztwa. Mama Lorny miała mnóstwo różnych tabletek na stoliku nocnym i spała do południa, tak samo jak moja mama. Byłyśmy sobie bliskie. I oczywiście myślałam, że to normalne i że wszystkie mamy biorą tyle tabletek. 
Christina Applegate jako Kelly Bundy Christina Applegate jako Kelly Bundy screen Youtube

Christina Applegate jako Kelly Bundy

Dorastająca na oczach widzów "Świata według Bundych" Christina ma dzisiaj 49 lat. Szalona Kelly odeszła w niepamięć, a jej miejsce zastąpiła dbająca o swoje zdrowie dojrzała kobieta. Kilkanaście lat temu u Applegate wykryto raka piersi. Choroba całkowicie zmieniła jej życiowe priorytety. 

To nie jest łatwy proces. Nawet teraz, gdy minęło już pięć i pół roku, odczuwam fizyczny dyskomfort. Budzisz się i wciąż myślisz: 'Tak, to przydarzyło się właśnie mi'.

Gwiazda na szczęście nadal prężnie działa w świecie mediów, a rola w "Świecie według Bundych" była dla niej trampoliną do kariery. Applegate wystąpiła w takich produkcjach, jak "Jej cały świat", "Kim jest Samantha?" i "Już nie żyjesz". Była czterokrotnie nominowana do Złotego Globu. Prywatnie jest wegetarianką.

David Faustino jako Bud Bundy David Faustino jako Bud Bundy screen Youtube

David Faustino jako Bud Bundy

Młodszy brat serialowej Kelly wyznał kiedyś, że scenarzyści czerpali inspirację z jego prawdziwego nastoletniego życia. Bud Bundy mierzył się z takimi samymi problemam co młody David Faustino. 

Właściwie wszystko, co działo się w moim prawdziwym życiu, trafiało do scenariusza. Czy to walka z pryszczami ,czy po prostu dojrzewanie, kłopoty nastolatka.

Po kilku zatargach z prawem i problemach w relacjach damsko-męskich w końcu wyszedł na prostą. Jego pasją jest muzyka. 

Amanda Bearse jako Marcy D'Arcy Amanda Bearse jako Marcy D'Arcy screen Youtube

Amanda Bearse jako Marcy D'Arcy

Marcy D'Arcy to sąsiadka, której feministyczne poglądy nie podobały się głównemu bohaterowi serialu. Wcielająca się w tę postać Amanda obecnie mieszka w Los Angeles i wychowuje adoptowaną córkę. Po udziale w popularnym sitcomie realizuje się jako reżyserka. 

Ted McGinley jako Jefferson D'Arcy Ted McGinley jako Jefferson D'Arcy screen Youtube

Ted McGinley jako Jefferson D'Arcy

Prawdziwy serialowy przystojniak, czyli mąż Marcy D'Arcy - w rzeczywistości grany przez Teda McGinleya. Aktor swoją przygodę z show-biznesem zaczynał od fotografii. Mężczyzna jest bardzo wierzący i od lat związany jest z tą samą kobietą, z którą ma dwoje dzieci. 

Nie mam ciepłych uczuć dla ludzi pozbawionych wiary, ponieważ nie mają tego komfortu, jaki daje wiara. Modlę się zawsze, zanim wyjdę na scenę, gdziekolwiek jestem.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.