Minęło pięć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Taką ją zapamiętamy [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

W sobotę minęło pięć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Pamiętają o niej nie tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Aktorkę cały czas wspominają fani i znajomi z branży.
Anna Przybylska Anna Przybylska instagram/aniablond

Pierwsza rola

Anna Przybylska swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w 1998 roku. W serialu "Złotopolscy" wcieliła się w rolę Marylki, którą grała aż do 2010 roku. To właśnie ta postać przyniosła jej największą popularność.

Kariera Nikosia Dyzmy Kariera Nikosia Dyzmy fapa-press / FAPA-PRESS/KAPiF.pl

Kolejne produkcje

Po roli w "Złotopolskich" kariera Ani nabrała zawrotnego tempa. Zagrała w takich produkcjach jak "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Daleko od noszy" czy "Dlaczego nie!".

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Karol Katny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Małżeństwo

W 2000 roku Ania po kilku miesiącach znajomości poślubiła tenisistę, Dominika Zygrę. Ich związek jednak nie przetrwał i rok później para postanowiła się rozwieść.

Szczęście i miłość znalazła u boku Jarosława Bieniuka, z którym miała córkę Oliwię oraz dwóch synów: Szymona i Jana.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk instagram/aniablond

Jej największa miłość

Ania często podkreślała, że razem z Jarkiem tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo. 

Może to takie banalne, ale my się z Jarkiem na wskroś uwielbiamy, a przy tym to mój prawdziwy kumpel. Wieczorem, gdy dzieciaki już śpią, rozmawiamy sobie: No i co, Misiu-Pysiu. Jak było na treningu'. A kłócimy się jak klasyczne rodzeństwo. Mój syn i córka przez cztery godziny razem się bawią, potem się pokłócą o jakąś duperelę, a za chwilę znowu się bawią. Między nami jest dokładnie tak samo. Nawet jeżeli gdzieś tam się potkniemy, nie możemy bez siebie żyć. Jarek mnie kocha ponad wszystko i uwielbia ten obiad podany pod nos, kiedy wraca, a po obiedzie kawę z pianką. Jestem pedantką, u mnie wszystko musi być pod sznurek - zdradziła w wywiadzie dla magazynu w "Viva!".

Anna Przybylska Anna Przybylska kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Choroba

W 2013 roku Ania czuła się gorzej i poddała się kolejnym już badaniom. Okazało się, że aktorka ma raka trzustki i pod koniec lipca przeszła operację usunięcia guza w gdańskiej klinice. Przybylska leczyła się także w Szwajcarii. Niestety okazało się, że guz zdążył przerzucić się na inne organy.

Anna Przybylska Anna Przybylska instagram/aniablond

Pożegnanie

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w rodzinnym domu w Gdyni Orłowie. Została pochowana w rodzinnym grobie.

Anna Przybylska Anna Przybylska instagram/aniablond

Pamięć

Instagram Anny Przybylskiej wciąż jest aktywny, a fani do tej pory pamiętają o swojej ulubionej aktorce. Już od kilku lat pod jej zdjęciami pojawia się mnóstwo komentarzy, w których wyrażają swoją tęsknotę.

Taką szczęśliwą chcemy Ciebie zapamiętać - piszą.

Anna Przybylska
instagram/aniablond

Anna Przybylska
instagram/aniablond

Anna Przybylska
instagram/aniablond

Anna Przybylska
instagram/aniablond

Za co zapamiętacie Anię?

KB

Więcej o: