Meghan Markle jednak urodziła w szpitalu? Brytyjczycy nie mają wątpliwości. Homar i szampan dla młodej mamy to tylko początek luksusów

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami. Choć początkowo przypuszczano, że księżna Sussex urodzi w domu, to teraz wszelkie doniesienia brytyjskich mediów wskazują na to, że poród odbył się w Portland Hospital w Londynie. Jest to prywatna klinika, którą wybierają gwiazdy i ważne osobistości. To tutaj urodziły się księżniczka Beatrycze i Eugenia. Sprawdziliśmy, jakie luksusy czekały na księżną i uwierzcie, robią one wrażenie.
Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko. Jak wygląda royal baby? Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko. Jak wygląda royal baby? Dominic Lipinski

Meghan Markle urodziła

Pierwsze dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat w poniedziałek 6 maja. Chłopiec urodził się o godzinie 5:26 rano (dwie minuty po wschodzie słońca w Wielkiej Brytanii) i ważył dokładnie 3260 gramów.

Wbrew obowiązującej od wielu lat tradycji księżna nie wyszła do "ludu" od razu po porodzie z dzieckiem. Z mediami spotkał się podekscytowany i wyraźnie zmęczony książę Harry, który przekazał prasie i Brytyjczykom radosną nowinę. Meghan Markle i dziecko po porodzie czują się dobrze.

EMBARGOED to 1240 WEDNESDAY MAY 08 2019. The Duke and Duchess of Sussex with their baby son, who was born on Monday morning, during a photocall in St Georges Hall at Windsor Castle in Berkshire.
Dominic Lipinski / ,Dominic Lipinski/Press Association/East News

Tymczasem teraz możemy sprawdzić, jak wyglądał szpital, w którym Meghan i Harry powitali maleństwo. Powiedzieć, że panuje tam luksus, to zbyt mało. 

The Portland Hospital The Portland Hospital John Dawson Imagethirst lt/ screen Facebook

The Portland Hospital

Odkąd tylko było wiadome, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka, w mediach mówiło się, że księżna chce urodzić w domu. Później informowano, że w razie jakichkolwiek komplikacji księżna zostanie przewieziona do pobliskiego szpitala Firmley Park. Rozwiązanie to miało wiele zalet - szpital znajduje się zaledwie pół godziny drogi od posiadłości książęcej pary, zaś jego personel został ponoć uprzedzony, że może odbierać książęcy poród.

Okazuje się jednak, że plan Meghan był zupełnie inny, niż spekulowały media. Księżna urodziła - najpewniej, bowiem tutaj wciąż jeszcze nic nie zostało oficjalnie potwierdzone - w Portland Hospital w Londynie. Jak dowiedział się "MailOnline" to właśnie w tej placówce Meghan spędziła dobę, za którą należało zapłacić co najmniej 20 tys. funtów, czyli w przeliczeniu ponad 100 tys. zł. 


screen Facebook

The Portland Hospital The Portland Hospital screen Facebook

Prywatna klinika

Portland Hospital to prywatna klinika, w której rodziła między innymi Victoria Beckham. Na oficjalnym Facebooku szpitala dominują pozytywne opinie personelu medycznego, a patrząc na zdjęcia placówki, jesteśmy w stanie w nie uwierzyć. 


screen Facebook

The Portland Hospital The Portland Hospital screen Facbook

Personel na najwyższym poziomie

Jak donoszą brytyjskie media, zaraz po porodzie dzieckiem zajmują się pielęgniarki. To one kąpią i karmią dziecko. Meghan Markle tuż po tym, jak urodziła, mogła więc na spokojnie wziąć kąpiel i odpocząć. 


screen Facebook

The Portland Hospital The Portland Hospital screen Facebook

Dobro mamy na pierwszy miejscu

Meghan Markle w trakcie pobytu w Portland Hospital była otoczona profesjonalną opieką personelu. I chodzi tutaj nie tylko o opiekę medyczną, ale także o coś więcej. Bowiem jeśli tylko zażyczyłaby sobie homara, kucharze musieliby go jej zaserwować. Menu szpitalne opiewa także w między innymi ostrygi, foie gras czy... szampana.


John Dawson Imagethirst lt/ screen Facebook


John Dawson Imagethirst lt/ screen Facebook

The Portland Hospital The Portland Hospital screen Facebook

Wyprawka młodej mamy

I co ciekawe, to właśnie szampan miał znaleźć się w wyprawce, którą Meghan Markle, książę Harry oraz ich synek otrzymali przy wyjściu ze szpitala. Taka już tradycja Portland Hospital. Według "MailOnline", oprócz szampana młodzi rodzicie otrzymali także bukiet kwiatów, kosmetyki oraz ubranka dla dziecka. 

The Portland Hospital The Portland Hospital screen Facebook

Czy tam urodziła Meghan Markle?

Choć brytyjskie media donoszą, że to właśnie w Portland Hospital swoje pierwsze dziecko urodziła Meghan Markle, to na tę chwilę ta wiadomość nie została potwierdzona przez Pałac. Jeśli jednak te doniesienia okazałyby się prawdą, to nie mamy wątpliwości, że Meghan rodziła w luksusach. 


screen Facebook