"Top Model". Ania reklamuje kosmetyki na Instagramie, a Żaklina śpiewa. Jak się potoczyła kariera innych gwiazd programu?

"Top Model" to program, który miał pomóc aspirującym modelkom i modelom zaistnieć w świecie mody. Niektórym się to udało, tak jak np. Ani Piszczałek czy Karolinie Pisarek. Jednak nie wszyscy robią karierę, o jakiej marzyli. Sprawdziliśmy, czym się dziś zajmują najbardziej charyzmatyczni uczestnicy polskiego "Top Model".
Anna Markowska Anna Markowska Instagram.com/ annamarkowska_official

"Top Model". Ania Markowska

Ania Markowska była jedną z największych faworytek ostatniej edycji "Top Model". Zachwycało się nią jury oraz Anja Rubik. Jednak ku niezadowoleniu fanów rokującej modelki, zajęła ona 3. miejsce. Niestety, świat mody nie upomniał się o Markowską. Sławę, jaką zdobyła dzięki udziałowi w show, wykorzystują za to różne firmy, które dziewczyna reklamuje na swoim Instagramie.

Dziś testowałam kosmetyki dla @hellobody_pl. Moim celem jest przekazać wam, czy warto?! Maseczka COCO WOW idzie na pierwszy ogień, na story opowiem o reszcie kosmetyków! Konsystencja - bardzo lekka różowa glinka, trochę jak krem nawilżający, łatwo wchłanialna, wygodna w zmywaniu, w końcu nie ubrudziłam połowy łazienki. Efekt - maseczka pozostawia skórę oczyszczoną, matową i gładką (...). Odczuwalny efekt, zwłaszcza po kilku użyciach! Zapomniałabym oczywiście o kodzie rabatowym - zachwala produkty.

Nie wszystkim jej fanom spodobało się to, co robi:

Influencerka czy modelka?
To przykre, że stałaś się kolejnym zapychaczem tablicy Instagrama - piszą.

Oprócz tego Ania reklamowała też na swoim profilu ubrania jednego z butików. Wszystko wskazuje na to, że to na pewno nie koniec listy.

Zobacz też: Ania komentuje przegraną w "Top Model". Ma żal? "Wygrałam coś droższego niż 100 tysięcy papierów! Pieniążki zarobię w pracy"

Żaklina Ta Dinh Żaklina Ta Dinh Instagram/zaklinatadinh_official

"Top Model". Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh ma wszelkie warunki, żeby robić karierę na wybiegu. Piękna twarz, szczupła sylwetka. Jednak czegoś jej brakuje, a od jury nie raz usłyszała wiele słów krytyki. Po programie zajęła się więc czymś innym. Jest bardzo aktywna na Instagramie i obserwuje ją już ponad 250 tys. osób. Oczywiście reklamuje różne produkty, jednak oprócz tego zajęła się także muzyką. Wystąpiła w teledysku Smolastego "Antidotum", a później sama nagrała kawałek. "Team Banan" został wyświetlony na YouTube prawie 7 mln razy. Jak widać, ma wiele pomysłów na siebie:

Zobaczymy jak to pójdzie, może być modeling, może być influencersko, może być jednak może muzycznie - mówiła w wywiadzie dla Newserii.

Kasia Szklarczyk Kasia Szklarczyk Instagram.com/ kasiaszklarczyk

"Top Model". Katarzyna Szklarczyk

Kasia Szklarczyk wygrała 7. edycję "Top Model". Modelka dostaje kontrakty, pojawiła się też w kampanii z Patrykiem Grudowiczem. Jednak oprócz tego na swoim Instagramie propaguje zdrowy styl życia i pokazuje ćwiczenia, jakie wykonuje.

Dostaję bardzo dużo wiadomości z pytaniem o mój trening. Postanowiłam więc nagrać filmik z 15 ćwiczeniami, które wykonuje najczęściej. Mój trening rozpoczynam od 10 minutowej rozgrzewki (marsz/trucht na bieżni), następnie robię ten zestaw ćwiczeń x3, później 30-60min cardio (zazwyczaj jest to szybki marsz na bieżni), kończę trening rozciąganiem - napisała pod spodem.

Kasia Szklarczyk, Top Model
Screen z Instagram.com/ kasiaszklarczyk

Jednak zapowiedziała, że nie jest żadną fit trenerką, a ćwiczenia wykonuje po swojemu. Myślicie, że w przyszłości może stać się konkurentką dla Ani Lewandowskiej?

Paulina Papierska Paulina Papierska Instagram.com/ papierskapaulina

"Top Model". Paulina Papierska

Paulina Papierska wygrała 1. polską edycję programu. Od ponad roku jej całym światem jest syn Gabryś. Na jej profilu na Instagramie znajduje się mnóstwo zdjęć chłopca. Modelka zrezygnował z błysku fleszy i poświęciła się wychowywaniu dziecka.

Paulina Papierska
Instagram.com/ papierskapaulina

Magda Swat Magda Swat TVN

"Top Model". Magdalena Swat

Magdalena Swat pojawiła się w 1. edycji "Top Model", później wzięła udział jako modelka w programie "Project Runway". 28-latka od jakiegoś czasu startuje w konkursach piękności, w których odnosi sukcesy. Dostała się nawet do Top 20 Miss Universe 2018.


Mat. prasowe

Nicole Rosloniec Nicole Rosloniec Instagram.com/ nicole__ross

"Top Model". Nicole Rosloniec

Nicole Rosloniec to także uczestniczka 1. edycji programu. Jej znakiem charakterystycznym jest przerwa między górnymi jedynkami. Była typowana na zwyciężczynię, jednak z powodu kontuzji musiała zrezygnować z udziału w show. Brała udział w kilku kampaniach, a oprócz tego pracuje jako trener personalny na siłowni w Londynie.

Nicole Rosloniec
Instagram.com/ nicole__ross

Marcela Leszczak i Misiek Koterski Marcela Leszczak i Misiek Koterski Instagram.com/ marcelamargerita

"Top Model". Marcela Leszczak

Marcela Leszczak to kolejna uczestniczka, która poświęciła się życiu rodzinnemu. Pomimo tego, że zajęła 2. miejsce w 2. edycji, nie zagościła na dłużej w modelingu. Później próbowała swoich sił jako aktorka i pojawiła się jako jedna z głównych bohaterek w produkcji "Miłość na bogato". Aktualnie wychowuje syna Franciszka, którego ojcem jest Misiek Koterski. Zajmuje się także wizażem. Marcela nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa i kocha swoje życie.

Ania Piszczałka Ania Piszczałka Instagram.com/ aniapiszczalka

"Top Model". Anna Piszczałka

Anna Piszczałka z 1. edycji jest jedną z tych modelek, którą pokochał świat mody. Pojawia się na światowych wybiegach, bywa na prestiżowych imprezach. Ciągle też bierze udział w nowych sesjach zdjęciowych. Niewątpliwie "Top Model" otworzył jej drzwi do kariery.

Brała udział w pokazach czołówki polskich projektantów (Zień, Baczyńska), pojawiała się również na wybiegach w Mediolanie.

Renata Kurczab Renata Kurczab Instagram.com/ renata_kurczab

"Top Model". Renata Kurczab

Renata Kurczab, choć odpadła tuż przed finałem (zajęła 4. miejsce w 3. edycji), i tak odnosi sukcesy jako modelka. Jej Instagram pęka w szwach od coraz to nowych zdjęć z kolejnych sesji czy kampanii. Jest międzynarodową modelką, która pojawiła się w kampanii np. Chloe.

Renata Kurczab
Instagram.com/ renata_kurczab

Zdjęcia Kurczab można oglądać we wziętych modowych czasopismach takich jak np. "Marie Claire" czy "Harper's Bazaar". Zrobiła też edytorial autorstwa Marcina Tyszki do hiszpańskiego magazynu "Telva", a także podpisała kontakt z Diorem. Modelka pracowała też dla takich marek jak Chanel, Simple czy Deni Cler.