Emmy 2018. Suknia Johansson to małe dzieło sztuki. Za to Cruz... tym razem się nie popisała. Jej kreacja przypominała miotłę

70. gala rozdania nagród Emmy była świetną okazją, żeby zabłysnąć na czerwonym dywanie. Nie zabrakło tam nikogo, kto się liczy. Na ściance pozowała m.in. przepiękna Scarlett Johansson. Ktoś też przyszedł w dresie.
Emmy 2018 - Penelope Cruz Emmy 2018 - Penelope Cruz Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Penelope Cruz jak Kopciuszek czy miotła?

Penelope Cruz zjawiła się na gali Emmy 2018 w białej rozkloszowanej sukni do ziemi odsłaniającej jej ramiona. Cała błyszczała, a dekolt i brzeg spódnicy zdobiły pióra. My mamy co do tej kreacji mieszane uczucia.

IMAGE DISTRIBUTED FOR THE TELEVISION ACADEMY - Penelope Cruz, left, and Ryan Murphy appear backstage at the 70th Primetime Emmy Awards on Monday, Sept. 17, 2018, at the Microsoft Theater in Los Angeles. (Photo by John Salangsang/Invision for the Television Academy/AP Images)
Fot. John Salangsang / AP Photo

Niby wyglądała jak Kopciuszek, ale też przypominała miotełkę!

Emmy 2018 - Scarlett Johansson Emmy 2018 - Scarlett Johansson Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Emmy 2018 - Scarlett Johansson

Emmy 2018 poprowadzili w tym roku Michael Che i Colin Jost, znani z 'Saturday Night Live'. Ale to na czerwony dywan wszyscy patrzyli najuważniej. Na gali zjawiła się Scareltt Johansson, która jest dziewczyną Colina Josta.

Scarlett Johansson, left, and Colin Jost arrive at the 70th Primetime Emmy Awards on Monday, Sept. 17, 2018, at the Microsoft Theater in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)
Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Wyglądała pięknie!

Emmy 2018 Emmy 2018 Fot. Danny Moloshok / AP Photo

Emilia Clarke

Emilia Clarke uśmiecha się zaraźliwie. Wybrała dość drapieżną suknię - połączyła koronkę i hafty.  

Emmy 2018- Michael Zegen i Rachel Brosnahan Emmy 2018- Michael Zegen i Rachel Brosnahan Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Rachel Brosnahan

Rachel Brosnahan wygrała statuetkę dla najlepszej aktorki komediowej. Na ten wieczór wybrała zwiewną, karminową suknię i to był strzał w dziesiątkę.

Emmy 2018 - Tracee Ellis Ross Emmy 2018 - Tracee Ellis Ross Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Emmy 2018 - Tracee Ellis Ross

Tracee Ellis Ross wyglądała jak różowa beza.

Emmy 2018 - Claire Foy Emmy 2018 - Claire Foy Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Emmy 2018 - Claire Foy

Claire Foy choć została najlepszą aktorką dramatyczną i gra królową, to nie wybrała nic krzykliwego. Postawiła na prostotę. Trochę szkoda, bo w tej minimalistycznej, wąskiej sukni prawie jej nie widać na tle innych.

Jennifer Lewis Jennifer Lewis Fot. Alex Berliner / AP Photo

Dres na galę Emmy 2018

Jennifer Lewis z przyszła na galę w wygodnym i praktycznym zestawie - dresowej bluzie i legginsach. Niewątpliwie wyróżniała się z tłumu.

Jessica Biel Jessica Biel Fot. John Salangsang / AP Photo

Jessica Biel

Jessica Biel przyszła na galę z Justinem Timberlakiem, ale skorzystała też możliwości, żeby zrobić sobie zdjęcie z Benico del Toro. Nam jej sukienka kojarzy się z rybią łuską. 

IMAGE DISTRIBUTED FOR THE TELEVISION ACADEMY - Justin Timberlake and Jessica Biel at the 70th Primetime Emmy Awards on Monday, Sept. 17, 2018, at the Microsoft Theater in Los Angeles. (Photo by Alex Berliner/Invision for the Television Academy/AP Images)
Fot. Alex Berliner / AP Photo

Emmy 2018 Emmy 2018 Chris Pizzello / Chris Pizzello/Invision/AP

Millie Bobbie Brown i Emilia Clarke

Millie Bobbie Brown i Emilia Clark razem wręczały nagrodę. Millie też przypominała postać z 'Kopciuszka', jednak wybrała dużo bardziej gustowną suknię niż Penelope Cruz. Emilia Clarke przy niej trochę zniknęła.

Emmy 2018 Emmy 2018 Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Millie Bobbie Brown

Jest tak urocza w swojej sukience, że napatrzeć się na nią nie możemy.

Emmy 2018 Emmy 2018 Chris Pizzello / Chris Pizzello/Invision/AP

Szalony kapelusznik

Amy Sherman-Palladino zgarnęła kilka nagród, a dzięki kapeluszowi zwracała na siebie uwagę. 

Emmy 2018 Emmy 2018 Fot. Eric Jamison / AP Photo

Gwendoline Christie

Gwendoline Christie dzięki wysokiemu wzrostowi przyciąga wzrok. Gwiazda 'Gry o tron' na galę rozdania nagród Emmy przywdziała powłóczystą, atłasową suknię, która mocno przypomina tunikę. Naszym zdaniem fajnie wybrała - kolor sukni pasuje do jej karnacji, a rozkloszowane rękawy i głęboki dekolt nadają całości smaczku. 

Gwendoline Christie arrives at the 70th Primetime Emmy Awards on Monday, Sept. 17, 2018, at the Microsoft Theater in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)
Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Emmy 2018 Emmy 2018 Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Dakota Fanning

Dakota Fanning świetnie wybrała kreację. Jej zielona suknia była wyjątkowo zwiewna i dziewczęca. 

Emmy 2018 Emmy 2018 Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Ru Paul

RuPaul Charles dostał nagrodę za swój kozacki program 'RuPaul's Drag Race'. Na gali zjawił się jednak w stonowanej stylizacji - postawił na biały garnitur z nadrukiem. Gustownie i elegancko.