Polki na czerwonym dywanie w Wenecji. Smutniak zrobiła wrażenie, a Dereszowska? Suknia przepiękna, ale niestety niedopasowana do figury

Od kilku dni trwa 75. Festiwal Filmowy w Wenecji. Na czerwonym dywanie nie zabrakło polskiego akcentu. Pojawiły się tam m.in. Jessica Mercedes, Anna Dereszowska, Kasia Smutniak czy też Małgosia Bela.
Jessica Mercedes Jessica Mercedes EAST NEWS

Jessica Mercedes na festiwalu w Wenecji

Jessica Mercedes w kreacji od Gosi Baczyńskiej nie mogła przejść niezauważona. Jej strojna sukienka w cekinowe pasy wykończona srebrno-szarymi plisowaniami zapewniła jej miejsce na liście najlepiej ubranych gwiazd amerykańskiego serwisu modowego "Harper's Bazaar". Docenił ją także włoski "Vogue"!

Jessica Mercedes
EAST NEWS

Anna Dereszowska na festiwalu w Wenecji Anna Dereszowska na festiwalu w Wenecji Screen / Instagram / Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska pojawiła się w długiej do ziemi sukni od Violi Piekut. To piękna kreacja. Nietypowe połączenie kolorów i klasyczny krój... Wydawałoby się, że sukces gwarantowany. Niestety, mamy wrażenie, że suknia ta była na aktorkę nieco za duża. Odcięcie w talii wydawało się położone zbyt nisko, a góra wyraźnie odstawała. A może jesteśmy zbyt krytyczni?

Małgosia Bela na festiwalu filmowym w Wenecji Małgosia Bela na festiwalu filmowym w Wenecji Tony Clifton / SplashNews.com / EastNews

Małgosia Bela

Małgosia Bela postawiła natomiast na czerwień. Trzeba przyznać, że ona wie, jak zadać szyku. Wyszło skromnie, ale jednocześnie kobieco i z klasą!

Warto wspomnieć, że Bela jako jedyna Polka pojawiła się na festiwalu ze względu na aktorstwo. W filmie "Suspiria" zagrała drugoplanową rolę, tajemniczą matkę.

Kasia Smutniak z córką i partnerem, Domenico Procaccim Kasia Smutniak z córką i partnerem, Domenico Procaccim Daniele Venturelli / Getty Images

Kasia Smutniak

Kasia Smutniak to kolejna aktorka, która reprezentowała Polskę na festiwalu filmowym w Wenecji. Na czerwonym dywanie wspierała swojego partnera, Domenico Procacciego, który jest producentem serialu HBO "Genialna przyjaciółka". W Wenecji puszczono premierowo dwa pierwsze odcinki. Zakochani zabrali ze sobą córkę aktorki z poprzedniego związku, Sophie. 

Na tę okazję Smutniak wybrała czarną, bogato zdobioną suknię Givenchy, do której dobrała czarno-białe sandałki. Córka aktorki z kolei postawiła na prostą, welurową kreację. Obie tego dnia prezentowały się zjawiskowo. 

Alicja Ruchała na festiwalu w Wenecji Alicja Ruchała na festiwalu w Wenecji SplashNews.com / East News

Alicja Ruchała

Ze względu na zaproszenie od dwóch firm, kosmetycznej NARS i modowej La Bourjoise, na festiwalu pojawiła się także Alicja Ruchała. Jak wam się podoba jej kreacja? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.