Lewandowska otworzyła własną klinikę. Wśród gości mnóstwo znanych twarzy, ale uwagę zwraca Woźniak-Starak. Ten strój... Serio?!

W poniedziałek Anna Lewandowska pochwaliła się kolejnym sukcesem. Otworzyła centrum treningowo-dietetyczne "Healthy Centre by Ann". Na otwarciu pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym Agnieszka Woźniak-Starak. Jej strój nie był adekwatny do pogody.
Lewandowska Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

"Healthy Centre by Ann"

Plany treningowe, zdrowa żywność, linia produktów dla dzieci - to nie wszystko. Teraz Anna Lewandowska otworzyła własne centrum treningowo-dietetyczne 'Healthy Centre by Ann'.

Anna Lewandowska
Instagram/annalewandowskahpba

W centrum Lewandowskiej będzie można ćwiczyć, wykonać badania wydolnościowe i badania na nietolerancje pokarmowe i alergie, skorzystać z usług dietetyka i fizjoterapeuty, a także dobrać dla siebie odpowiednią suplementację. 

Anna Lewandowska
Instagram/annalewandowskahpba

To pierwsze tego typu miejsce w Polsce, gdzie możesz osiągać obrane przez siebie cele pod okiem najlepszych specjalistów Healthy Team w zakresie dietetyki, treningu personalnego i mentalnego, a także medycyny sportowej. Pomożemy Ci wytrwać w Twoich zdrowych postanowieniach, które staną się Twoją prywatną drogą do lepszego życia - czytamy na stronie Lewandowskiej.

Anna Lewandowska
Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Więcej gwiazd

Na otwarciu 'Healthy Centre by Ann' pojawiło się też wielu innych znanych gości. Przyjechała Zosia Ślotała z partnerem, Paulina Krupińska, Jakub Wesołowski czy Paulina Sykut-Jeżyna

Lewandowska, Sykut-Jeżyna
Instagram/paulinasykutjezyna

Krupińska, Lewandowska
Instagram/pkrupinska

Lewandowska, Wesołowski
Instagram/jakubwesolowski

Lewandowska, Ślotała
Instagram/miss_zi

Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak WBF

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowanie poczuła już wiosnę. Faktycznie, pogoda ostatnio trochę się polepszyła i coraz częściej widać słońce za oknem, ale jednak nadal panuje niska temperatura. 

Dziennikarka początkowo była ubrana w gruby płaszcz, ale później przed fotoreporterami pozowała bez niego.

Agnieszka Woźniak-Starak
WBF

Wydaje nam się, że wychodzenie na zewnątrz bez kurtki w jeszcze chłodnie dni jest bardzo ryzykowne. Brak kurtki to jeszcze nic. Woźniak-Starak pozowała z odkrytym ramieniem. Mamy nadzieję, że nie rozchoruje się od tej zdradliwej pogody.  

Agnieszka Woźniak-Starak
WBF

'Healthy Center by Ann' 'Healthy Center by Ann' Instagram/healthycenterbyann

Centrum Sportu i Dietetyki

Wygląda na to, że otwarcie było udane. 'Lewa' może być dumna! Jej znajomi nie przestają w nią wierzyć i trzymają za nią kciuki.


screen/http://healthycenterbyann.com

Macie w planach odwiedzić 'Healthy Center by Ann'?