Nie tylko Stramowski wziął ukochaną w obronę. Rycerski był też Tomasz Lis. Najbardziej imponuje jednak czujność Jaya-Z

W dzisiejszych czasach próżno wypatrywać smoków ziejących ogniem, ale to wcale nie znaczy, że nie ma zapotrzebowania na usługi mężnych rycerzy. Każda niewiasta z miłą chęcią przyjmie pomoc kawalera w lśniącej zbroi, który obroni ją przed... internetowymi hejterami. Zobaczcie, którzy znani panowie publicznie wzięli w obronę swoje partnerki.
Piotr Stramowski Piotr Stramowski KAPIF.pl

Piotr Starmowski broni Warnke

Najświeższym przykładem rycerskiego zachowania polskiej gwiazd jest Piotr Stramowski. Internautka skrytykowała urodę jego żony, wówczas aktor w komentarzu dał upust złości.

Żal du*y mam, jak czytam te wasze komentarze. Ani mnie to grzeje, ani ziębi. Kompromitujcie się publicznie, jeżeli wam to pasuje, proszę. A tak na marginesie, jeżeli treści i zdjęcia się nie podobają, można kliknąć 'unfollow' i po sprawie - odpisał Stramowski internautce.


Ostry komentarz Stramowskiego szybko znikną z sieci. Jednak, przecież w internecie nic nie ginie. Inni komentujący pochwalili postawę aktora, chwaląc, że wziął w obronę żonę:

Ale to miłe, że broni swojej kobiety! Rycerskość jest hot! - czytamy w komentarzu.
Piotr ma rację. Co obchodzi jakąś babę, czy jego żona zrobi makijaż i jaki, i czy opadają jej powieki, a może spodnie - pisała inna osoba.

5Katarzyna Kasia Warnke, Piotr Stramowski   2016-08-30
KAPIF.pl

Robert Lewandowski Robert Lewandowski KUBA ATYS/ Agencja Wyborcza.pl

Robert Lewandowski

Chyba nie ma w polskim show-biznesie gwiazdy, która wzbudzałaby nieprzerwanie od tylu lat tak żywe kontrowersji, co Anna Lewandowska. Trenerka nie potrzebuje adwokata i złośliwym internautom odpowiada sama. Czasem jednak do ostrej dyskusji włącza się mąż.

Gdy pod wpisem (ciężarnej wówczas) Lewandowskiej o pączkach pojawił się hejterski komentarz, który przekroczył wszelkie granice kultury i zwykłej ludzkiej przyzwoitości, głos zabrał Robert Lewandowski.

Wiecie co, ja rozumiem, że trzeba odżywiać się zdrowo itd., ale to już jest jakaś paranoja. Ta baba ma narąbane na punkcie tych diet. Od jednego pączka się nie tyje 20 kg. Lepiej w ogóle nie jedz tego świństwa, bo jeszcze poronisz - napisał hejter.
Licz się ze słowami. w internecie nikt nie jest anonimowy - odpisał mu Lewandowski.

Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba/
Instagram.com/annalewandowskahpba/

/Lewandowska Anna, Lewandowski Robert 2014-03-03
KAPIF.plCezary Pazura i Edyta Pazura Cezary Pazura i Edyta Pazura KAPIF.pl

Cezary Pazura

Cezary Pazura publicznie wziął w obronę swoją żonę, gdy posypały się na nią gromy za zmiany w wyglądzie. Edyta Pazura w 2014 roku pojawiła się na pokazie mody w sukience, która miała sprawić, że jej piersi wydały się znacznie większe. Jak potem zapewniała, większe usta to natomiast zasługa diety.

Edyta Pazura zaprzeczyła, jakoby miała za sobą jakiekolwiek zabiegi, a winą za większe piersi obarczyła za małą sukienkę. Jej głos jednak nie przebił się w hejterskim gwarze. Dopiero, gdy sprawę skomentował Cezary Pazura, krytyka przycichła.

Moja Żona inaczej wygląda dziś, niż na fotografiach sprzed siedmiu lat, dziwią się gazety. Sam zacząłem rozpaczać, patrząc na starsze swoje fotografie, bo spojrzałem na siebie przez pryzmat operacji plastycznych i rzeczywiście z tej perspektywy muszę stwierdzić, że moje się nie udały. Czas robi swoje. Zmieniają się rysy i wyraz twarzy, i tego , człowieku nie zatrzymasz... A moja Żoneczka kwitnie. Jak na złość. Kwitnie jak piękny kwiat. Gdzie zatem, pytam oburzony, pochwały dla ogrodnika? (Nieskromnie myślę o sobie!)

#Pazura Cezary zona Edyta 2014-05-27
KAPIF.pl


Później aktor omówił wszystkie części ciała żony, które miała sobie poprawić, przy okazji wyznając miłość jej piersiom:

Prasa podaje , że moja Żona ma piersi! No i wydało się... Nie mogę tego zdementować, bo rzeczywiście ma! Sprawdzałem. Kobiety zazwyczaj mają piersi, tylko niektóre nie noszą. Moja nosi. Cały czas. Kiedyś dzieci z nich korzystały, ale teraz scedowały na mnie. Kochane maleństwa!Gorzej mam z zębami. Nie wiem jak skomentować to, że ludzie chcą mieć piękne, białe zęby. Zawsze uważałem to za przesadę. Bałem się dentystów i życzyłem im jak najgorzej. Już schowałem Żonie pastę i szczoteczkę. A niech ma żółte i pokrzywione. Niech żyje próchnica!


Na koniec Pazura zmienia ton na nieco poważniejszy i zastanawia się skąd 'tak naprawdę' biorą się zmiany w wyglądzie jego żony:

No cóż, być może dwójka dzieci, wymagający mąż, firma na głowie i kolejne studia, to właściwy przepis na urodę kobiet. Nie mają czasu się zestarzeć i patrzą zawsze do przodu. Zresztą, między nami, to i tak niepotrzebnie wszyscy wbijamy się w lata. Co będzie jak Kochanie skończy trzydziestkę, czy czterdziestkę??? Aż boję się myśleć.  I bądź tu człowieku ładny! Co za nieszczęście!...

2Cezary Pazura zona, Zajac Edyta Pazura  2017-03-11
KAPIF.pl

Tomasz Lis Tomasz Lis KAPIF.pl

Tomasz Lis

W 2008 roku nie mogliśmy się nachwalić rycerskiego zachowania Tomasza Lisa. Choć zarówno on jak i jego żona dbają o to, by w przestrzeni publicznej funkcjonować niezależnie, to jednak dziennikarz nie pozostał głuchy na ostrą krytykę Hanny Lis.

Gdy Hanna Lis pracowała jeszcze w ekipie 'Wiadomości' w TVP, nie milkły plotki o jej rzekomym nagannym zachowaniu. Tabloidy, powołując się na anonimowych informatorów, donosiły, jakoby dziennikarka miała gwiazdorzyć i zrazić tym do siebie całą ekipę. Wówczas Tomasz Lis ostro odpowiedział:

Jeśli głupia blondynka czyta to, co jej każą, to potwierdza, że jest głupią blondynką, ewentualnie jest sprzedajną blondynką. Jeśli wyraża swoje zdanie, to znaczy, że jest histeryczna, nieznośna, kapryśna. I z taką kampanią mamy do czynienia. Wobec mojej żony prowadzona jest ordynarna, niegodziwa, wstrętna, kłamliwa, żałosna nagonka. Żona będzie w 'Wiadomościach' właśnie po to, by pilnować jak najlepszych standardów - cytuje słowa Lisa gazeta.pl.

Lis Tomasz, Lis Hanna 2010-12-05
KAPIF.pl

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk KAPIF.pl

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nigdy nie wydawał się typem rycerza na białym koniu. Jednak gdy trzeba, potrafi zajadle walczyć za 'panią swojego serca'. Dziennikarz, który z reguły nie trąca się w życie zawodowe swojej ukochanej, zabrał jednak głos, kiedy po "Azja Express" wylało się na nią morze hejtu i personalnych przytyków od Majdanów.

Nie tylko Majdanowie mieli  za złe Renulce, że w programie grała nie do końca w myśl reguł fair play. Jednak oni krytykowali ją najgłośniej.

Wojewódzki w wywiadzie dla "Playboya" przepuścił na Majdanów zmasowany atak. Stwierdził, że Rozenek "wkroczyła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej' i 'roz*****ła małżeństwo Kraśków". Ale na tym nie skończył:

Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da.

Kuba zaangażował się w konflikt między Kaczoruk a Majdanami na wszystkich frontach. Także w felietonach w 'Polityce' dogryzał znanej parze:

Z programu 'Azja Express' odpadli Małgorzata i Radosław Majdan. Szkoda. To pierwszy program pokazujący Małgorzatę we właściwej tonacji. Wyluzowanej i pyskatej. Dla Radka nie powinno być nowością, że dalej grają ci, których sędzia nie złapie na faulu - napisał w 'Polityce'.

Na swoim Facebooku pokazał, że nic sobie z hejtów nie robi:

Jak widać, nienawiść to bardzo komercyjne uczucie - napisał Wojewódzki na Facebooku. - Wszystkim, którzy się przyłożyli - dziękuję - napisał Kuba niedługo po premierze reklamy Playa z udziałem Kaczoruk.

Radosław Majdan Radosław Majdan KAPIF.pl

Majdan broni pani Majdanowej

Radosław Majdan udowodnił, że potrafi być rycerski w 'Azja Express'. Pomagał ukochanej w noszeniu plecaka, zjadł za nią podgniłe kurze jajko z zarodkiem, a potem bronił przed atakami Kuby Wojewódzkiego.

Gdy kłótnia pomiędzy Majdanami a Renatą Kaczoruk wyszła poza ramy programu, zaangażował się w nią także i Kuba Wojewódzki. Dziennikarz w cytowanej już rozmowie z 'Playboyem', stwierdził, że Małgorzata Rozenek 'wkroczyła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej' i 'roz*****ła małżeństwo Kraśków'. Wówczas Majdan na swoim Facebooku ostro odpowiedział Kubie:

Kubo, jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej - napisał na Facebooku.

=Malgorzata Majdan Rozenek, Radoslaw Radek Majdan   2016-11-09
KAPIF.pl

Rafał Maślak Rafał Maślak KAPIF.pl

Rafał Maślak broni swojej fanki

Znani panowie potrafią się zachować rycersko jednak nie tylko w stosunku do partnerek życiowych. Postawa Rafała Maślaka, który wziął w obronę jedną ze swoich fanek, jest godna pochwały.

Mister Polski w 2015 zabrał na konferencję ramówkową Polsatu swoją wielbicielkę - Patrycję. Dziewczyna wygrała konkurs na Facebooku, a nagrodą główną było wspólne wyjście na czerwony dywan w towarzystwie Maślaka. Pozostałe fanki urządziły igrzyska bolesnych docinek i komentarzy pod adresem Patrycji. 'Najpiękniejszy Polak' nie pozostawił tej sytuacji bez zdecydowanej odpowiedzi.

 Postanowiłem zaprosić właśnie ją, bo urzekła mnie jej skromność, dojrzałość i mądrość. (...). Wszystko byłoby super gdyby nie to, co dziś przeczytałem w komentarzach pod naszymi wspólnymi zdjęciami. Szlag mnie trafił, jak zobaczyłem, jacy potrafią być ludzie i jaka jest w nich nienawiść. Co ta dziewczyna Wam zrobiła żeby wylewać na nią takie wiadro pomyj ? Że wygląda tak, a nie inaczej, że ma taką a nie inną sukienkę. Nagle znalazło się szerokie grono ekspertów od mody, diety i wizażu. Nikt nie pomyślał, co ta dziewczyna musiała czuć, będąc w samym centrum zainteresowania i jaki musiał to być dla niej stres - pisał Maślak. - W czasach Photoshopa, plastikowych lasek na okładkach magazynów i zalewającego nas z każdej strony silikonu, uwierzyliśmy, że liczy się tylko wygląd. Zobaczcie, do jakiego doszło paradoksu, że pisze to Mister Polski, który przecież swoją popularność zbudował na... wyglądzie.

Rafal Maslak    2015-02-26
KAPIF.pl

Ashton Kutcher Ashton Kutcher Chris Pizzello / Chris Pizzello/Invision/AP

Ashton Kutcher wspiera Milę Kunis

Ashton Kutcher zasłużył na pochwałę nie tylko za to, że wziął w obronę swoją żonę. Emocjonalna mowa aktora, a potem jego tweety są głosem za tolerancją i przeciwko ksenofobicznym poglądom Donalda Trumpa.

Ashton Kutcher otworzył galę SAG emocjonalną przemową, której pierwsze słowa brzmiały następująco:

Witam wszystkich zgromadzonych tutaj, a także w domach oraz na lotniskach, którzy należą do MOJEJ Ameryki. Jesteście częścią tkanki, którą tworzymy wszyscy. Kochamy was i witamy - powiedział, po czym przeszedł do dalszej części przemówienia.

To oczywista aluzja do nagonki na imigrantów lansowanej przez politykę urzędującego prezydenta USA. Po gali Kutcher  na Twitterze mówił już wprost. Wrogie nastawienie do osób, które wyemigrowały do Stanów Zjednoczonych jest także atakiem na jego najbliższych.

Moja żona przyjechała do tego kraju jako uchodźca w samym środku zimnej wojny. Krew się we mnie gotuje! - zatweetował.

Przypomnijmy, że żona Kutchera, Mila Kunis, naprawdę nazywa się  Miłena Markiwna Kunis. Urodziła się w 1983 w Czerniowcach w ówczesnym ZSRR. Jej rodzice wyemigorali do Los Angeles, gdy Mila miała 7 lat.

US actress Mila Kunis, left, and her husband US actor Ashton Kutcher, center, are seen with their children during the womens 3m synchro springboard final of the 17th FINA Swimming World Championships in Duna Arena in Budapest, Hungary, Monday, July 17, 2017. (Tibor Illyes/MTI via AP)
MTI / AP/EAST NEWS

Beyonce, Jay-Z Beyonce, Jay-Z Newspix

Jay-Z broni Beyonce

Czasem jednak obrona ukochanej wykracza poza Facebooka czy Twittera. W zeszłym roku, gdy Jay-Z i Beyonce wychodzili z teatru na Manhattanie, fan lub fotoreporter zbliżył się do ukochanej rapera i zaczął łapać ją za ramię.

Jay-Z odpycha fana Beyonce
Screen z Youtube.com/TMZ

Nim potencjalnie niebezpiecznego mężczyznę zauważyła ochrona, jego rękę, a potem i całą resztę odpychał już Jay-Z. Na szczęście w porę wkroczyli bodyguardzi, którzy zabrali natręta sprzed oczy rapera.

Więcej o:
Copyright © Agora SA