Geri Halliwell była najseksowniejszą ze Spice Girls. Jak dziś wygląda w bikini? REWELACJA

Rudowłosa Geri Halliwell uchodziła za najbardziej gorącą i niegrzeczną "spicetkę". Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda w bikini? Ostrzegamy, że możecie się zdziwić, bo piosenkarka prezentuje się nawet lepiej niż kilkanaście lat temu.
Geri Halliwell, 43 lata Geri Halliwell, 43 lata Bulls

Geri Halliwell

Geri Halliwell odpoczywała na wyspie St. Tropez, a paparazzi uwiecznili szczęśliwe chwile gdy w sobotę razem ze swoim mężem, Christianem Hornerem i z córką relaksowała się na jachcie. Wrażenie robił przede wszystkim jej umięśniony brzuch - widać, że godziny spędzone na siłowni nie poszły na marne.

43-latka pokazała wyrzeźbiony brzuch i spory dekolt w skąpym bikini - skomplementował portal "Daily Mail".
Geri Halliwell Geri Halliwell Bulls

Geri Halliwell

Piosenkarka miała najwyraźniej mały problem ze swoim ściśniętym do granic możliwości bikini. Fakt opięty stanik spełniał swoją funkcję i podkreślał piersi, ale był też najzwyczajniej w świecie mało praktyczny, zwłaszcza gdy wokalistce zebrało się na wodne igraszki.

Szybka poprawka: Geri zadbała o to, by uniknąć garderobianej wpadki - skomentował portal "Daily Mail".
Geri Halliwell Geri Halliwell Bulls

Geri Halliwell

Niestety poprawianie bikini na nic się zdało - chwila ruchu i nieposłuszny stanik znów przestał układać się tak, jak powinien. Geri Halliwell na wyspie St. Tropez świętowała swoje 43. urodziny które obchodziła 6 sierpnia. To nie jedyny powód do radości. Wkrótce Spice Girls w okrojonym składzie (bo bez Victorii Beckham) mają znów ruszyć w wielką trasę koncertową z okazji 20-lecia zespołu. Ostatni raz "spicetki" spotkały się na scenie w 2012 roku, gdy wystąpiły na zakończeniu Letniej Olimpiady w Londynie. Powrót do koncertowania ma być bardzo lukratywny.

Każda z nich ma zarobić podobno przynajmniej 10 milionów funtów - podaje źródło w "The Sun" w wywiadzie, który przytacza "Daily Mail".
Geri Halliwell Geri Halliwell Bulls

Geri Halliwell

Dziś Halliwell zachwyca szczupłą sylwetką, ale nie zawsze żyła w zgodzie ze swoim ciałem. Wokalistka przyznała, że cierpiała na bulimię i w pewnym momencie warzyła 44 kg. Z pomocą przyszedł jej wtedy Robbie Williams, który namówił ją na leczenie. Dziś podkreśla, że dobrze czuje się we własnej skórze.

Chorowanie na bulimię jest częścią mojej historii. Nie zamykam się na to, ale też nie skupiam na tym. To coś, czego doświadczyłam. Dziś zdecydowanie mniej poświęcam uwagi temu, jak wyglądam. Nauczyłam się tym nie przejmować - mówiła w Mirror.com w maju tego roku.

W przezwyciężeniu problemów pomogło jej też macierzyństwo.

Nie mam czasu na ćwiczenia dwie lub trzy godziny dziennie i muszę zdecydować, czy mam ćwiczyć przez kilka godzin, czy bawić się z moją córką. Dla mnie ważne jest to, żeby spędzać z nią jak najwięcej czasu, więc zabieranie jej do parku czy odprowadzanie do szkoły jest moim treningiem - dodała.
Geri Halliwell, Christian Horner Geri Halliwell, Christian Horner Bulls

Geri Halliwell i Christian Horner

43-letniej Halliwell towarzyszył mąż, 41-letni Christian Horner. Horner jest kierowcą wyścigowym, a od 2005 roku pełni funkcję dyrektora zespołu Red Bull Racing w Formule 1. Para pobrała się 15 maja w kościele St. Mary's w Bedfordshire. Na ich rajskich wakacjach czułościom nie było końca.

Wygląda na to, że miesiąc miodowy dla nowożeńców ciągle trwa - podsumował portal "Daily Mail".

Geri Halliwell i Christian Horner spotykają się od lutego 2014 roku, zaręczyny ogłosili zaś w listopadzie.

Na wakacje Geri Halliwell zabrała też swoją 9-letnią córkę, Bluebell. Paparazzi uwiecznili też moment, gdy cała trójka dzień wcześniej spacerowała po wyspie.

 

Bluebell Halliwell, Christian Horner, Geri Halliwell, August 06, 2015  No web / digital / online usages permitted until 5pm 8/8/15 GMT  Singer and former Spice Girl Geri Halliwell is seen enjoying a day out with her husband, Formula One boss Christian Horner; and her nine year-old daughter Bluebell in Cornwall. The trio were more than likely celebrating Geris forty-second birthday today. She married Christian in May after dating him since last February. EXCLUSIVE WORLDWIDE RIGHTS Pictures by : FameFlynet UK  2015 Tel : 44 (0)20 3551 5049 Email : infofameflynet.uk.comBulls

Geri Halliwell, Christian Horner Geri Halliwell, Christian Horner Bulls

Geri Halliwell i Christian Horner

Para nie mogła się sobą nacieszyć. Na ogromnym jachcie, na którym odpoczywali wszystko było dopracowane w każdym szczególe -zwróćcie uwagę na kwiaty stojące na stole.

Geri Halliwell, Christian HornerBulls

Geri Halliwell w 1997 i 2015 roku Geri Halliwell w 1997 i 2015 roku Bulls

Geri Halliwell w 1997 i 2015 roku

Tak Geri Halliwell zmieniła się od czasów Spice Girls. Na scenie kusiła wtedy głębokimi dekoltami
i kreacjami tak krótkimi, że ciężko je było nazwać sukienkami. Potem borykała się ze z problemami z wagą, ale teraz stawia na wysiłek fizyczny i zdrowe odżywianie. Dziś jej ciało jest bardziej wysportowane niż kilkanaście lat temu.

Geri Halliwell w 1997 i 2015 roku Geri Halliwell w 1997 i 2015 roku Bulls

Geri Halliwell w 1997 i 2015 roku

Choć trudno w to uwierzyć, dziś nawet bez makijażu wygląda lepiej niż w 1997 roku.