Shane i Marissa odchudzali się, by "móc objąć się w weselnym tańcu". Razem zrzucili 150 kg. I wtedy wydarzyło się coś niespodziewanego

Amerykańska para odchudzała się w reality-show "Extreme Weight Loss". Mieli być zdrowsi i szczuplejsi w dniu ślubu. Pierwszą część udało się zrealizować. Wesele niedoszła panna młoda odwołała tygodnie przed planowanym terminem. Poznajcie niezwykłą historię Shane'a i Marissy.
Shane Graves i Marissa Schnell Shane Graves i Marissa Schnell ABC

Niezwykła historia Shane'a i Marissy

Shane Graves i Marissa Schnell byli parą przez siedem lat. Po roku narzeczeństwa, planowali ślub. Marissa chciała jednak, by wzięli go jako dwójka zdrowych ludzi, która może przytulić się w tańcu weselnym. Z jej inicjatywy zgłosili się do reality-show amerykańskiej stacji ABC "Extreme Weight Loss". Większy problem miał Graves - ważył ponad 200 kg, a lekarze wróżyli mu rychły atak serca.

Chcę, żebyś się zmienił, bo chcę żebyś był tu dla mnie. Chce mieć z tobą dzieci i wspólnie się zestarzeć - mówiła.

Z pomocą trenerów i dietetyków udało im się zrzucić odpowiednio 40 (Marissa) i 109 (Shane) kilogramów. Po drodze stracili nie tylko zbędną masę, ale tez łączącą ich miłość.

Marissa Schnell Marissa Schnell ABC

Historia Marissy

32-letnia Marissa tyć zaczęła po samobójczej śmierci ojca. Zdiagnozowano u niej depresję.

Miałam wrażenie, że moje życie się skończyło.

Waga kobiety nie kwalifikowała jej do udziału w programie - trenerzy zauważyli u niej silną wolę i to, że już wcześniej zaczęła dbać o siebie. Zrozumieli jednak, że jej narzeczony nie podejmie się zadania w pojedynkę - zgodzili się, by para zaczęła odchudzać się wspólnie.

Shane Graves Shane Graves ABC

Historia Shane'a

Do chorobliwej otyłości Shane'a  również doprowadziły problemy w życiu osobistym. Miał za sobą trudny rozwód, a podczas batalii sądowej o prawo do opieki nad córką okazało się, że dziewczynka nie jest jego biologicznym dzieckiem. Waga rosła w sposób niekontrolowany. Mężczyzna korzystał z maski tlenowej, a jego narzeczona przyznała, że po kilka razy budziła się nocami sprawdzić, czy jej ukochany oddycha.

Zabijałem się, tak jej ojciec to zrobił - stwierdził przed kamerami.
Shane i Marissa Shane i Marissa ABC

Niezwykła historia Shane'a i Marissy

Pierwszy etap treningu przeszli razem. Kilogramów zaczęło ubywać w błyskawicznym tempie. To jednak nadal Marissa była cały czas stroną, której zależało bardziej i mobilizującą do większego wysiłku. Przez udział w programie zaczęła patrzeć na swój związek bardziej refleksyjnie.

To było siedem lat pilnowania, by on był szczęśliwy - wyznała.
Marissa Schnell Marissa Schnell ABC

Niezwykła historia Shane'a i Marissy

Ostatni etap gubienia wagi mieli przebyć osobno. Na trzy miesiące przed ślubem Marissa pojechała do swojej rodziny, Shaun kontynuował trening z telewizyjnymi ekspertami. Mężczyzna nie przestawał tracić na wadze, problemy zaczęła mieć jego narzeczona. Okazało się, że jej waga przez trzy tygodnie ani drgnęła, a przed kamerami przyznała się do podjadania słodyczy. Odwiedzona przez trenerkę podejrzewającą, że to wszystko z tęsknoty za ukochanym, Marissa wyznała, że prawda jest całkiem odwrotna.

Jestem szczęśliwsza bez niego. Wreszcie zrozumiałam kim jest "prawdziwa Marissa", i że "prawdziwa Marissa" nie potrzebuje Shane'a - wyznała ze łzami w oczach.
Shane i Marissa Shane i Marissa ABC

Niezwykła historia Shane'a i Marissy

Para miała spotkać się dopiero w dniu ślubu, ale produkcja programu postanowiła nagiąć pierwotne ustalenia i pozwolić narzeczonym na rozmowę o targających Marissą wątpliwościach. Skończyło się rozstaniem. Mężczyzna po pierwszy szoku uznał, że przede wszystkim pragnie jej szczęścia i akceptuje jej decyzję.

Shane Gravery Shane Gravery ABC

Ostatnie ważenie

Po paru tygodniach przyszedł czas na ostatnie ważenie. Te, byli narzeczeni, odbyli już osobno. Marissa, zaskoczyła nie tylko odchudzoną sylwetką, ale tez nową fryzurą. W programie udało się jej zejść ze 115 do 78 kilo. Shane, po zgubieniu 109 kg (rekord programu) waży teraz 102 kilogramy. Takie rezultaty parze udało się osiągnąć w pół roku.

Więcej o:
Komentarze (9)
Shane i Marissa odchudzali się, by "móc objąć się w weselnym tańcu". Razem zrzucili 150 kg. I wtedy wydarzyło się coś niespodziewanego
Zaloguj się
 • Gość: zdzisław

  Oceniono 48 razy 38

  schudnąć 109 kg w pół roku jest ekstremalnie niezdrowo- dopiero teraz ten facet jest narażony na prawdziwe niebezpieczeństwo

 • Gość: stiopagnomkin

  Oceniono 30 razy 28

  Mówi się 'to wrażenie' , a nie 'te wrażenie'. Nie psujcie polszczyzny, gimbusy.

 • infekcja

  Oceniono 43 razy 25

  "bo to zła kobieta była...." ;)

 • Gość: zatroskany

  Oceniono 24 razy 16

  Zgubili kilogramy. I co teraz dalej bez trenerów i dietetyków?

 • Gość: humor

  Oceniono 29 razy 7

  Typowa baba, niby liczy się wnętrze. Ale... nowy wygląd, to nowe możliwości...
  "Bycie z tobą przygotowało mnie na bycie z kimś lepszym" :)))))))))))))

 • Gość: Ala

  Oceniono 6 razy 4

  "odwiedzona przez trenerkę"
  robot wam to tłumaczył?

 • baba_jaga

  Oceniono 7 razy 3

  ta babka strasznie staro teraz wygląda, a koleś nawet przystojny

 • Gość: Beata

  Oceniono 1 raz 1

  Wcale nie dziwne że tak lekko to przyjął. Jest teraz naprawdę mmniaaaam

 • Gość: marmars

  Oceniono 4 razy 0

  A gdzie sa dobre ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX