Kilka lat temu miała raka, wpadła w depresję i sporo przytyła. Dziś jest nie do poznania. "Taniec na rurze uratował mi życie"

Po tym jak Kerry Derham zachorowała na raka szyjki macicy, przytyła i straciła chęć do życia. Wybawieniem okazało się być nowe hobby. Pole dance wywrócił jej życie do góry nogami i uratował przed najgorszym. Zobaczcie jej niesamowitą przemianę.
Kerry Derham Kerry Derham Bulls

Kerry Derham kiedyś

Kiedy Kerry Derham miała 21 lat, zachorowała na raka szyjki macicy. Przeszła zabieg usunięcia części szyjki. W tym czasie rozstała się też z chłopakiem. Wpadła w depresję, zaczęła tyć i jej waga z 64 kg wzrosła do 89 kg. Była zrozpaczona. Ostatni etap kłopotów nastąpił w 2009 roku, kiedy 24-letnia Kerry, z powodu problemów finansowych, straciła mieszkanie.

Ludzie, którzy do tej pory mnie wspierali, nagle zniknęli. Zostałam sama, bez grosza przy duszy.

Jak pisze "Daily Mail", w akcie desperacji próbowała popełnić samobójstwo, podcinając sobie nadgarstki. Lekarze chcieli przepisać jej antydepresanty, ale nie zgodziła się.

Nie chciałam uzależniać mojego szczęścia od leków.
Kerry Derham Kerry Derham Bulls

Przemiana Kerry Derham

Kerry zdecydowała się sama pokonać dręczące ją demony.

Spojrzałam w lustro i nie wiedziałam, kim jest osoba stojąca przede mną. (...) Wiedziałam tylko, że nie chcę widzieć takiego odbicia nigdy więcej.

Postanowiła zacząć ćwiczyć taniec na rurze.

Nie wiem, dlaczego zdecydowałam się na pole dance. Czułam, że to jest coś innego i chciałam spróbować. Zobaczyłam w TV, że to jest dobra forma fitnesu. Spróbowałam i kompletnie się uzależniłam. (...) Walczyłam i jednocześnie bawiłam się. To był mój sposób na ucieczkę od problemów.

Kerry nie żałuje podjętego kroku.

Kocham to! Dzięki temu czuję, że żyję!

Kerry DerhamBulls

Kerry Derham Kerry Derham Bulls

Kerry Derham teraz

Taniec erotyczny pomógł jej pokonać słabości. W ciągu roku Kerry straciła 32 kg i zaczęła nosić sukienki o 6 rozmiarów mniejsze. Ćwiczy 6 razy w tygodniu.

Podczas tańca świetnie się bawisz i nie czujesz, że ćwiczysz, dopóki następnego dna nie poczujesz bolących mięśni.

Kerry DerhamBulls

Kerry Derham Kerry Derham Bulls

Pomysł na biznes

Po tym jak zaczęła ćwiczyć pole dance, hobby stało się jej ratunkiem, radością i sposobem na życie.

Miałam na koncie 64 funty i stworzyłam nową siebie z niczego.

Od 2012 Kerry jest trenerem personalnym i prowadzi własne studio pole dance i fitness. Chce pomagać kobietom pozbyć się zmartwień i dzielić się z nimi swoją pasją.

Cieszę się z aktualnej stabilności finansowej, ale nie robię tego dla pieniędzy. Spełniam swoje marzenie.
Kerry Derham Kerry Derham Bulls

Sprawy sercowe Kerry

31-letnia Kerry od trzech lat jest singielką. Mówi, że mężczyzn odstraszają jej rozbudowane mięśnie i postura.

Faceci boją się mnie, bo prowadzę własny biznes, jestem silna i naprawdę bardzo ciężko pracuję. (...) W sercu jestem delikatna, ale na zewnątrz, kiedy podnoszę ciężary na siłowni, widzę, że faceci, którzy  na mnie patrzą, są trochę przestraszeni.

Jednak Kerry nie przejmuje się tym.

Nikt nie chce mieć dziewczyny, która jest silniejsza od niego. Ale nie martwi mnie to. Jestem teraz bardzo szczęśliwa. Pole dancing przewrócił moje życie do góry nogami i nie zamieniłabym go na żadne inne.

Kerry DerhamBulls

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.