Tak wyglądała 2 tygodnie temu. Ale tych krągłości nie zobaczycie w najnowszej sesji. "Podejrzanie szczupła, wydłużone nogi". Sprawdziliśmy

Gładkie zgrabne nogi i zero cellulitu. Tak Kate Winslet przedstawia się w sesji zdjęciowej najnowszego angielskiego wydania "Harper's Bazaar". Może i bylibyśmy w stanie uwierzyć w tę magię iluzji, gdyby nie fakt, że jeszcze 2 tygodnie temu widzieliśmy i zachwyciliśmy się naturalnymi zdjęciami aktorki z plaży, na których jej sylwetka nie prezentowała się już tak, jak na zdjęciach w magazynie.
Kate Winslet Kate Winslet East News/ Harper's Bazaar UK

Kate Winslet

Dlaczego gwiazdy tak ochoczo przystają na ingerencję grafika w swoich zdjęciach? Chyba jeszcze długo pozostanie nam czekać na odpowiedź na to pytanie. Tym bardziej jesteśmy zdziwieni, że rzecz tyczy się Kate Winslet, która zapewniała, że nie lubi Photoshopa, a swoją nieidealną sylwetkę akceptuje w pełnym wymiarze. Na najnowszych zdjęciach z brytyjskiego wydania "Harper's Bazaar" nie dane nam jednak będzie podziwiać prawdziwej sylwetki Winslet.

Zamiast tego otrzymujemy, może i piękną, ale jednak iluzję: Winslet w magazynie pozuje odziana jedynie w koszulę i bieliznę, ma odsłonięte gładkie i zgrabne nogi, na których nikt nie dopatrzy się żadnych nierówności. Porównaliśmy zdjęcia z tej sesji z tym, jak aktorka prezentowała się na plaży w Nowej Zelandii w połowie stycznia. Niestety różnica jest bardziej niż znaczna.

Sprawą szczupłej sylwetki w magazynie "Harper's Bazaar" zainteresował się także portal "Daily Mail".

Kate Winslet wygląda podejrzanie szczupło w nowej sesji zdjęciowej. Zaledwie kilka tygodni po tym, gdy pokazała swoje naturalne krągłości na plaży - zatytułował tekst.
Kate Winslet Kate Winslet East News/ Harper's Bazaar UK

Kate Winslet

Piasek i kostium kąpielowy - plażowa sceneria niby ta sama, tylko Winslet już jakby inna. Zastanawia nas zwłaszcza, co się stało z udem Kate? Grafika zdecydowanie poniosło, bo postanowił pozbyć się co najmniej połowy ciała z tego miejsca.

Tak duża ingerencja grafika dziwi tym bardziej, że aktorka zasłynęła z krytyki Photoshopa. W 2003 roku była wściekła, gdy jej zdjęcie zostało poddane mocnej obróbce graficznej na okładce magazynu "GQ". Powiedziała wtedy:

Wyretuszowanie jest zbyt mocne. Nie wyglądam tak i co ważniejsze - wcale nie chcę tak wyglądać. Fotograf dał mi zdjęcie z palaroidu, które powstało w trakcie tej sesji... Można po nim stwierdzić, że wyszczuplili moje nogi o jedną trzecią. Jak dla mnie, w oryginale wyglądało wszystko całkiem nieźle - mówiła.
Kate Winslet Kate Winslet East News/ Harper's Bazaar UK

Kate Winslet

Także twarz aktorki na okładce magazynu wydaje się znacznie szczuplejsza, a jej kości policzkowe wyraźnie zarysowane. W 2003 roku Kate Winslet też wspominała o tym, że nie podoba jej się ingerencja grafików w wygląd jej twarzy.

Mam także bardzo widoczne zmarszczki. Zwłaszcza gdy widzę swoje zdjęcie na plakacie filmowym, mówię:"Hej, zamalowaliście mi czoło. Czy możecie je zmienić z powrotem?" - mówiła wtedy.
Kate Winslet Kate Winslet East News/ Harper's Bazaar UK

Kate Winslet

Na zdjęciach w magazynie Winslet odjęto kilka centymetrów w udach, a jej skórę wygładzono. Różnicę zauważa także portal.

Jej nogi na plaży wyglądały na szczupłe, ale nie chude, natomiast na zdjęciach z sesji nogi wyglądały na dłuższe niż kiedykolwiek i na zdecydowanie szczuplejsze - czytamy w "Daily Mail".
Kate Winslet Kate Winslet East News/ Harper's Bazaar UK

Kate Winslet

Talia aktorki stałą się węższa, zaś jej piersi większe. 39-letnia aktorka jest mamą trójki dzieci. Najmłodszy syn przyszedł na świat w zeszłym roku, jej córka Mia ma 14 lat, a syn Joe 11. Nic więc dziwnego w tym, że jej figura nie jest pozbawiona drobnych skaz. Na najnowszej sesji jednak tego nie widać. Naprawdę kochamy Kate taką, jaka jest i nie chcemy, by się zmieniała! Dlatego możemy zrozumieć, dlaczego zgodziła się, by graficy poddali jej ciało tak dużej obróbce?

W wywiadzie zamieszczonym w magazynie Winslet przekonywała, że jej młody wygląd to zasługa tajemnych mocy kremu, którego notabene jest ambasadorką.

Hmm nie jest tak źle... Moje czoło jest zdecydowanie mniej pomarszczone niż wcześniej, a pory w okolicach nosa, kiedyś były ogromne - mówiła w Harpersbazaar.co.uk.
Kate Winslet Kate Winslet East News/ Harper's Bazaar UK

Kate Winslet

To oczywiste, że w trakcie sesji do magazynu Winslet miała profesjonalny makijaż. Graficy starali się też, by jej twarz wyglądała "naturalnie" i łaskawie zostawili zmarszczki wokół jej oczu i ust - resztę twarzy jednak pieczołowicie wygładzili.

Kate zapytana o to, czy używa botoksu, zdecydowanie zaprzeczyła.

O, ch*lera, nie! Nie! To niesamowite serum Lancomes Visionnaire Cx. Pomyślisz, że mówię tak tylko dlatego, że jestem twarzą marki, ale szczerze mówiąc - naprawdę szczerze - musisz mi wierzyć. Ten krem jest magiczny. Po prostu nakładam go codziennie pod make up i naprawdę robi różnicę. Za tydzień kończę 39 lat, więc potrzebuję wszystkiego, co mogę tylko dostać - zapewniała w Harpersbazaar.co.uk.

Zapewniła też w wywiadzie, że młody wygląd zawdzięcza balsamom do opalania o wysokim faktorze - nie wychodzi na plażę bez użycia faktora 30.

Kate Winslet Kate Winslet Bulls/ Harper's Bazaar UK

Kate Winslet

Mimo że Winslet nie ma figury modelki, na galach zawsze wygląda imponująco. Jej sekretem jest bielizna wyszczuplająca, która, jak twierdzi Daniel Lawson - kostiumograf pracujący z gwiazdą "Titanica", potrafi za jednym zamachem odjąć nawet do 4 kilogramów. Aktorka dotychczas słynęła z tego, że nie dąży do figury modelki i akceptują swoje kształty.

Spójrz na mnie. Mam 37 lat i nie chcę spędzać spędzać swojego czasu na myśleniu o rozmiarze mojego tyłka - mówiła w rozmowie z "Time Out" dwa lata temu.  - Chcę być zdrowa, jak tylko mogę i chcę mieć tyle zabawy, ile mogę. Chcę być blisko moich dzieci. To wszystko. To są moje priorytety, a nie wypracowanie płaskiego brzucha. Kto ma na to czas? Poza tym bądźmy szczerzy. Każdy z nas jest inny. Wracanie do formy po ciąży, to nie jest coś co przychodzi mi szczególnie szybko. Ale taka już po prostu jestem.

Kate WinsletBulls/ Harper's Bazaar UK

Kate Winslet Kate Winslet Bulls/ Harper's Bazaar UK

Kate Winslet

Mówiła także, że wolny czas woli poświęcać dzieciom, niż spędzać go na siłowni.

Nie chodzę na siłownię, bo nie mam na to czasu. Ćwiczę 20 minut dziennie pilates, ćwiczenia, które mam na DVD. Nie rozumiem tego zafiksowania na chudość. Jem rozsądnie i nie napycham się ciastem czekoladowym - mówiła w rozmowie z "Elle".

Kate WinsletBulls/ Harper's Bazaar UK

Więcej o: