Dziwny kapelusz Williamsa i ociekający seksem występ Beyonce. To musisz zapamiętać z Grammy 2014! [TOP 9]

Zobacz 9 momentów z gali Grammy Awards, które zostaną nam w pamięci.
Madonna Madonna REUTERS/MARIO ANZUONI

9. Śluby przy śpiewie Madonny

Tegoroczna gala Grammy przejdzie do historii m.in. za sprawą 33 par, które wzięły jednocześnie ślub przy śpiewie Madonny. Zakochani byli różnej orientacji seksualnej, innej rasy, w różnym wieku i wszyscy powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na oczach milionów widzów.

Ślub na Grammy 2014Screen z Twitter.com/chrissyteigen

Katy Perry Katy Perry Katy Perry

8. Katy Perry łapiąca wiązankę

Po zaślubinach tradycyjnie rzucano wiązankę. Jedną z nich złapała Katy Perry, która choć wydawała się zaskoczona, chyba ucieszyła się, że według tradycji czeka ją niedługo ślub.

 Taylor Swift Taylor Swift JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

7. Tańcząca Taylor Swift

Podczas niektórych występów wyglądało na to, że to Taylor Swift bawi się najlepiej z całej publiczności.

Katy Perry Katy Perry Fot. Matt Sayles / Matt Sayles/Invision/AP

6. Katy Perry jako czarownica

Z tegorocznej gali Grammy na pewno zapamiętamy mroczne show Katy Perry. Wokalistka przebrała się za wiedźmę i wykonała utwór "Dark Horse".

 

Katy Perry performs "Dark Horse" at the 56th annual Grammy Awards in Los Angeles, California January 26, 2014.    REUTERS/Mario Anzuoni (UNITED STATES  - Tags: ENTERTAINMENT)  (GRAMMYS-SHOW)REUTERS/MARIO ANZUONI

Pink Pink Fot. Matt Sayles / Matt Sayles/Invision/AP

5. Pink na linie

Pink pochwaliła się swoimi akrobatycznymi umiejętnościami. Nie zapomnimy jej, zapierającego dech w piersiach, występu na linie.

4. Jay Z odbierający nagrodę

Jay Z obierał w tym roku Grammy dla najlepszego rapera w duecie. Muzyk odbierając nagrodę zwrócił się do swojej żony Beyonce i córki Blue Ivy.

Chcę podziękować Bogu, trochę za tę nagrodę, ale przede wszystkim za to, że wszechświat przyczynił się do tego, że ta piękna młoda kobieta pojawiła się w moim życiu. I chce też powiedzieć Blue, że tatuś ma dla ciebie złoty kubek - mówił raper o nagrodzie.

Taylor Swift Taylor Swift Fot. MARIO ANZUONI / REUTERS

3. Włosy Taylor Swift

Podczas występu Taylor Swift trochę poniosło. Wokalista zaśpiewała "All Too Well". Pojawiały się głosy, że piosenka zadedykowana jest ex chłopakowi piosenkarki, aktorowi Jake'owi Gyllenhaal'owi.

Beyonce i Jay Z Beyonce i Jay Z REUTERS/MARIO ANZUONI

2. Występ Beyonce i Jaya Z

Otwarcie tegorocznej gali przez Beyonce i Jay'a Z już utkwiło nam w pamięci. Zresztą ociekający seksem występ do utworu "Drunk in Love" zrobił na wszystkich piorunujące wrażenie i chociaż myśleliśmy, że Bey nie może być już bardziej seksowna, ona znowu nas zaskoczyła.

Beyonce, Jay ZMATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

BeyonceREUTERS/MARIO ANZUONI

Pharell Pharell REUTERS/DANNY MOLOSHOK

1. Kapelusz Pharrella Williamsa

Niedopasowany i dziwny kapelusz Pharrella Williamsa to bez wątpienia najważniejsza rzecz Grammy 2014. W sieci już pełno jest prześmiewczych memów i gifów na temat nakrycia głowy muzyka. (Zobacz: Oto "najważniejsza rzecz Grammy 2014": dziwaczny kapelusz Pharrella. Internet już się śmieje).

Pharrell's hat, kapelusz PharrellaScreen z Buzzfeed.com