Gitara, rymowanki i pluszowa żaba. Księżna Kate jest promienna nawet w londyńskim hospicjum

Z okazji Mikołajek księżna Kate odwiedziła dziecięce hospicjum Shooting Star House w londyńskim Hampton. Dzieci uradował widok księżnej, ale jeszcze bardziej ucieszyło je to, jak chętnie się z nimi bawiła. Księżna sprawiła, że w to smutne zwykle miejsce, wstąpił uśmiech i radość!
Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Księżna śpiewała razem z dziećmi wesołe rymowanki. Świąteczne hity "Jingle Bells", "Pan McDonald farmę miał" i "Twinkle Twinkle Little Star" nie sprawiły jej żadnego problemu. Dzieciaki z hospicjum Shooting Star House były zachwycone tym, że Kate zna słowa ich ulubionych piosenek.

Księżna KateEastNews

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Księżna zabawiała także dzieci pacynką-żabą. Jedna z dziewczynek poskarżyła się, że koleżance zabrakło instrumentu. Kate zaproponowała jej wtedy pacynkę.

Chciałabyś dać jej to?
Nie! - odpowiedziała dziewczynka.

Jak można się domyślić, jej zdecydowana reakcja wywołała wśród zebranych salwę śmiechu.

Księżna KateEastNews

Księżna KateEastNews

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Kate spędziła dużo czasu rozmawiając z rodzicami chorych dzieci. Księżna bardzo wzruszyła się słysząc historię 25-letniej Nicoli Dasilvi, której prawie dwuletniemu synkowi Frankowi lekarze nie dawali nawet tygodnia życia.

On wciąż tu jest, wciąż walczy - powiedziała Nicola.

Frankie jest niewidomy, jest karmiony wyłącznie przez specjalną rurkę i nieustannie przebywa pod tlenem. Lekarze twierdzą, że nie dożyje swoich trzecich urodzin. Jego matka nie poddaje się jednak. Powiedziała księżnej, że ma również 3-letnią córeczkę.

Musisz mieć ręce pełne roboty - Kate nie mogła wyjść z podziwu.

Inni rodzice również miło zapamiętali spotkanie z księżną Cambridge.

Jest naprawdę kochana, bardzo szczera i piękna. Pytała, jak wygląda nasze życie tutaj. Powiedziałam, że mamy bardzo mało wsparcia z zewnątrz i że Shooting Star Chase to dla nas bardzo ważne miejsce - powiedziała jedna z matek.
Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Pięcioletnia Demi, której rok temu przeszczepiono nerkę, była jedną z odważniejszych. Rozmawiała z księżną, jakby znała ją od dawna. Jej sława wcale nie onieśmielała dziewczynki. Księżna życzyła dziewczynce wesołych świąt.

Ale jeszcze nie są święta! - zauważyła bystrze rezolutna Demi.
Masz rację, jestem niemądra! Ale już prawie święta i jeśli będziesz grzeczna to odwiedzi cię Święty Mikołaj. Teraz już muszę się z wami pożegnać - odpowiedziała księżna.
Och, najpierw mnie lepiej przytul - zażądała mała.

Księżna KateEastNews

Księżna Kate Księżna Kate EastNews

Księżna Kate

Księżna jak zwykle zadała szyku. Na wielkie gale zakłada piękne, wieczorowe kreacje, ale na mniej oficjalne wydarzenia lubi zakłada na siebie dużo wygodniejsze ubrania. Na piątkowym spotkaniu z dziećmi w londyńskim hospicjum, Kate miała na sobie granatowe welurowe spodnie. Piękny szary płaszcz Reiss oraz botki z futerkiem od Aquatalia by Marvin K. oczywiście zniknęły ze sklepów internetowych w mgnieniu oka.

Księżna Katemat. promocyjne

Księżna KateScreen DailyMail