Krawcowa nie zdążyła skończyć kreacji? Modowy koszmarek Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska jest świetną aktorką, wspaniałą wokalistką i tancerką, ale najwidoczniej jej nowa pasja nie jest stworzona dla niej. Mowa oczywiście o modzie. Urbańska, która jakiś czas wzięła się za projektowanie, pojawiła się na wczorajszym pokazie Bohoboco w wątpliwej urody kreacji ze swojej autorskiej kolekcji. Zobaczcie sami, jak wyglądała.
Natasza Urbańska Natasza Urbańska Kapif

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska znów będzie na ustach wszystkich. Niestety, nie będą to miłe słowa. W poniedziałek przyszła na pokaz Bohoboco w poszarpanej i za dużej kamizelce i dresowych spodniach z lampasami. Wszystko wyglądało tak, jakby krawcowa nie uwinęła się na czas z szyciem.

Natasza UrbańskaWBF


Natasza Urbańska Natasza Urbańska Kapif

Natasza Urbańska

Urbańska zapragnęła kolejny raz zaprezentować i rozsławić na salonach swoją markę MUSES. Efekt jednak będzie chyba odwrotny... Do tego projekty Urbańskiej nie należą do najtańszych. Za kamizelkę z ciemnego jeansu, którą miała w poniedziałek na sobie, trzeba zapłacić prawie 900 złotych.

Natasza Urbańskamat. prasowe

Natasza Urbańska Natasza Urbańska WBF

Natasza Urbańska

Urbańska wyglądała na wyjątkowo zadowoloną z siebie i swojej stylizacji. Zakładamy, że przed wyjściem z domu nie widziała się w lustrze i stąd ten uśmiech.

Więcej o: