Edyta Górniak założyła profil na Instagramie! Jakie wstawia fotki?

Edyta Górniak ma już konto na Facebooku, na którym chętnie dzieli się z fanami fotkami i swoim przemyśleniami. Teraz diwa założyła konto na Instagramie. I już pokazała kilka ciekawych zdjęć.
Edyta Górniak Edyta Górniak Screen Instagram.com

Edyta Górniak

Edyta Górniak pokazała na swoim koncie na Instagramie zdjęcia na których je lody w towarzystwie przystojnego, czarnoskórego mężczyzny.

Edyta GórniakScreen Instagram.com

 

Dowiedzieliśmy się, kim jest tajemniczy przyjaciel Edzi.

Edyta Górniak Edyta Górniak Screen Instargam.com

Edyta Górniak

 

Aaron Spears to pochodzący z Waszyngtonu perkusista o gospelowych korzeniach, który swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał grając w amerykańskich kościołach. Zwycięzca prestiżowego festiwalu Modern Drummer w 2006 roku szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w lokalnym projekcie łączącym elementy jazzu, rocka i r'n'b o nazwie Gideon Band. Praca z zespołem otworzyła mu drzwi do współpracy z takimi gwiazdami jak James Brown, Alicia Keys czy Usher, a także wyruszenie w trasę amerykańskiej edycji programu "Idol".

Znajomy Edyty to Aaron Spears, znany amerykański perkusista. Pochodzi z Waszyngtonu. Współpracował z takimi gwiazdami jak James Brown, Alicia Keys czy Usher. Do Polski artysta przyjechał koncertować. 3, 5 i 6 lipca w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim można było usłyszeć go na żywo.

Edyta Górniak Edyta Górniak Screen Instagram.com

Edyta Górniak

Górniak pochwaliła się także wakacyjnymi fotkami. Jeśli wierzyć hashtagom, gwiazda odpoczywała w Tajlandii! Na fotce widać wysportowany brzuch piosenkarki oraz godną pozazdroszczenia opaleniznę.

Edyta GórniakScreen Instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.