Uczestniczki Top Model na pokazie Simple. Która chodziła po wybiegu, a która siedziała z menadżerką Anji Rubik?

Na wtorkowym pokazie Simple po wybiegu przeszło aż 5 uczestniczek show. A jedna z nich siedziała na publiczności z menadżerką Anji Rubik. Której z nich się tak poszczęściło?
Ania Cybulska, Zuza Kołodziejczyk, Klaudia Strzyżewska, Tamara Subbotko, Renata Kurczab Ania Cybulska, Zuza Kołodziejczyk, Klaudia Strzyżewska, Tamara Subbotko, Renata Kurczab Screen Facebook.com

Przygotowania do pokazu

Dziewczyny z Top Model  nie osiadają na laurach. Na wtorkowym pokazie Simple mogliśmy je zobaczyć na wybiegu. Jak wyglądały?

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Kapif

Zuzanna Kołodziejczyk

Zwyciężczyni 3. edycji Top Model pierwszy raz na profesjonalnym pokazie mody poradziła sobie świetnie. Zuzanna Kołodziejczyk do końca nie wierzyła w wygraną. Teraz, nareszcie uwierzyła w siebie.

Program i wszystko to, co się działo, spowodowało, że polubiłam siebie - powiedziała w "DDTVN".

Zuzanna KołodziejczykKapif

Tamara Subbotko Tamara Subbotko Kapif

Tamara Subbotko

Tamara odpadła z programu tuż przed finałem. Na wybiegu prezentowała się zupełnie dobrze!

Wiadomo, jest mi trochę przykro, ale to mnie nie zdołuje, ale jeszcze bardziej zmotywuje - powiedziała Tamara odchodząc w z programu.

Tamara SubbotkoKapif

Klaudia Strzyżewska Klaudia Strzyżewska Kapif

Klaudia Strzyżewska

Klaudia doszła do finałowej trójki. Dziewczyna stanęła po programie przed trudnym dylematem - chłopak czy kariera?

Na razie nie myślę o przeprowadzce do Warszawy, ponieważ mam chłopaka na Śląsku. Skomplikowałoby to nasze sprawy, a tego nie chcę. Modeling jest dla mnie ważny, ale związek również. Myślę, że będę starała się to jakoś wypośrodkować - powiedziała w kulisach finału Top Model.

Najwyraźniej wychodzi jej to nieźle.

Anna Cybulska Anna Cybulska Kapif

Anna Cybulska

Ania odpadła z programu tuż przed wyjazdem na Fashion Week w Indiach. Najmłodsza uczestniczka programu zapowiedziała, że nie zamierza przestać próbować szczęścia w modelingu:

To jest moje marzenie i chcę do tego dążyć - powiedziała w "DDTVN". - Dostałam już kilka propozycji. Myślę, że wystąpię w jakichś sesjach. Może uda się w wakacje gdzieś wyjechać i popracować.

Anna CybulskaKapif

Marcela Leszczak Marcela Leszczak Kapif

Marcela Leszczak

Marcela nie poszła w pokazie, jednak nie próżnowała. Podczas, gdy dziewczyny prezentowały najnowszą kolekcję Simple, ona nawiązywała kontakty, które będzie mogła wykorzystać w przyszłości. Przyłapano ją na rozmowie z Lucyną Szymańską - menadżerką samej Anji Rubik! Gdyby Szymańska zdecydowała się "zaopiekować" Marcelą, jej kariera z pewnością nabrałaby tempa.

Marcela Leszczak, Lucyna SzymańskaKapif

Marcela zacieśniała także więzi z Katarzyną Sokołowską, najważniejszą w Polsce reżyserką pokazów mody, z którą zna się z programu Top Model.

Marcela Leszczak, Katarzyna SokołowskaKapif