Nie tylko my zachwycamy się brzuszkiem Sochy. Na imprezie Plejady był on główną "atrakcją"

Małgorzata Socha na imprezie Plejady była w centrum zainteresowania. Oczywiście za sprawą swojego dużego, ciążowego brzuszka, cudownie wyeksponowanego w obcisłej sukience. Wszyscy na imprezie go podziwiali, a także troszczyli się o przyszłą mamę.
Małgorzata Socha,Magda Steczkowska Małgorzata Socha,Magda Steczkowska Kapif

Czuły dotyk koleżanki

Brzuszek Małgorzaty Sochy był największą "atrakcją" imprezy. Przyszła mama wyglądała kwitnąco, co nie umknęło oczom pozostałych gwiazd. Magda Steczkowska czule głaskała brzuch aktorki.

Małgorzata Socha, Magda SteczkowskaKapif

Małgorzata Socha, Magda SteczkowskaKapif

Małgorzata Socha, Magda SteczkowskaKapif

Małgorzata Socha, Borys Szyc Małgorzata Socha, Borys Szyc Kapif

Największa gwiazda imprezy

Borys Szyc chciał być gwiazdą imprezy, ale przez cały wieczór był w cieniu Małgorzaty Sochy. To ona była dla wszystkich królową wieczoru. Zresztą aktor też uległ jej urokowi!

Małgorzata Socha, Borys SzycKapif

Małgorzata Socha, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch Małgorzata Socha, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch Kapif

Spotkanie z koleżankami

Wszystkie panie chciały zamienić choć słówko z Sochą. Ciekawe czy Tamara Arciuch, która sama jest mamą dawała Małgosi jakieś rady? Socha dostała nagrodę w kategorii Gwiazda Stylu. Zastanawiamy się czy właśnie o modzie tak żarliwie dyskutowała ze stylistką - Dorotą Williams.

Małgorzata Socha, Michał Żebrowski Małgorzata Socha, Michał Żebrowski Kapif

Oczko w głowie

Z wielką atencją w stosunku do Sochy odnosił się także Michał Żebrowski. Każdemu można życzyć tak troskliwego szefa. Aktorka gra bowiem w jego Teatrze 6. piętro.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha Kapif

Manager nie odstępował jej na krok!

Manager Małgorzaty Sochy zadbał, by gwiazda bezpiecznie przyjechała i opuściła imprezę. Opiekował się aktorką chyba trochę zbyt czule... Gdzie zawędrowała jego ręka?

Małgorzata SochaKapif

Więcej o: