Ślub we Francji, a miesiąc miodowy w... Jak i gdzie Keira Knightley spędza podróż poślubną?

Keira Knightley i jej świeżo upieczony mąż wybrali się w podróż poślubną na francuską Korsykę. Nowożeńcy pływali łodzią i nie szczędzili sobie czułości. Czy nie wyglądają uroczo?
Keira Knightley i James Righton Keira Knightley i James Righton BullsPix

Młoda para

Keira Knightley i James Righton w zeszły weekend powiedzieli sobie "tak" w małym francuskim mieście Mazan. Ślub był bardzo skromny, uczestniczyło w nim tylko 11 osób, a wesele odbyło się w posiadłości rodziny Knightley, w której bawiło nie więcej niż 50 osób. Ich kreacje ślubne świadczyły, że para podeszła do tego na luzie. Tak samo było też gdy rozpoczynali podróż poślubną.

Keira Knightley i James RightonBullsPix

?PHOTOPQR/LA PROVENCE ; Mariage de l'actrice anglaise Keyra Knightley et du chanteur James Righton dans le village de Mazan, pr?s d'Avignon  Marriage of British actress Keira Knightley and James Righton of Klaxons singer Mazan near Avignon in Provence where the actress has a house.  The photos are taken in and out of the village hall.  NO CREDIT one agency in competition (Spread)PHOTOPQR/LA PROVENCE/HIELY Cyril

Keira Knightley i James Righton Keira Knightley i James Righton BullsPix

Podróż poślubna

Muzyk i aktorka wybrali się w podróż poślubną na Korsykę. Przy okazji robili sobie wycieczki łodzią i cieszyli się sobą nawzajem. Nie wiadomo, jak długo para zamierza przebywać z dala od świata, ale po rozmiarze walizek można wnioskować, że jeszcze trochę to potrwa.

Keira Knightley i James Righton Keira Knightley i James Righton BullsPix

Zakochani

Młoda para nie szczędziła sobie czułości. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych. James Righton musi być dumny ze swojej pięknej żony, tym bardziej, że ostatnio ukazał się ciekawy projekt z jej udziałem. Chanel wypuściło krótki film z udziałem Keiry, "Once Upon a Time", który wyreżyserował sam Karl Lagerfeld!

Keira Knightley i James Righton Keira Knightley i James Righton BullsPix

Keira Knightley i James Righton

Można zazdrościć im beztroskich wakacji. Aktorka nosi już dumnie na palcu zarówno pierścionek zaręczynowy i złotą obrączkę.

Keira KnightleyBullsPix

Uważacie, że tworzą ładną parę?

Keira Knightley, James RightonBullsPix

Więcej o: